معرفی و بررسی بازی فضایی Rebel Galaxy Outlaw

time

8 دقیقه-22 آگوست 2019

main-image

Rebel Galaxy Outlaw در بین دو راهی قطعه حمل و نقل آمریکایی در آمریکا و نبرد نمادین فضای آزاد 2 قرار دارد. این یک بازی است که کیفیت فضای اطرافش را به نمایش میگذارد که میتوانید آنرا به صورت چند نفره بازی کنید , که با جبهه های جنگنده ، دزدان دریایی ، پلیس فاسد و بخش مشکوک پر شده است.

همه روش های این بازی غیر قابل توصیف , یک سیستم تجاری دقیق و مبارزه با ستاره ها است. درحالی که ماموریت های دشواری در این بازی وجود دارد و شما هیچ اطلاعات دقیق در مورد چگونگی عبور از آن را ندارید , اما با این حال Rebel Galaxy Outlaw بسیار جذاب است و این باعث شده که بار سنگینی را بر دوش بکشد.

شما در Rebel Galaxy Outlaw نقش جونو مارکف را هدایت میکنید , که خلبان است و به دنبال قاتل شوهرش میگردد. برای تامین خرج کشتی فضایی اش بطور ناخواسته و به دلیل گذشته ایی تاریک نیازی جدی به پول پیدا کرده است. بسیاری از شخصیت هایی که شما ملاقات میکنید اغلب در طی ماموریت ها هستند که به شما در عبور مراحل کمک میکنند و این یخش در خیلی از بازی ها استفاده میشود, اما افراد درون این بازی با احساسی مشابه جو ماموریت با شما صحبت میکنند که باعث میشود بیشتر جذب آن شوید.

انیمیشن های کارکتر ها در برشی از داستان Rebel Galaxy Outlaw میتواند بسیار از نظر جذابیت سفت وسخت باشد, اما این انیمیشن ها کوتاه هستند و باعث نمیشود که رشته بازی از دستتان فرار کند.خود جونو در این بازی شخصیت قابل ستایشی دارد,او نسبت به اطرافیان احساس بی اعتمادی میکند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است و نمیتواند افراد احمقی را تحمل کند که همیشه خودشان را بزرگ جلوه میدهند,این اخلاق او باعث شده که در برخی از موارد گفت وگوی آتشینی داشته باشد.

آزادی عمل و توانایی انجام کار های زیاد به دور از مراحل اصلی

در Rebel Galaxy Outlaw بدلیل اینکه میتوانید کار های زیادی انجام دهید , پیگیری دقیق داستان ممکن است کمی دشوار شود. هنگامی که فقط شما و کشتی فضایی خود هستید همه فکر شما به سمت زنده ماندن از این دنیای بیرحم میرود .

تجارت و قاچاق کالا و گرفتن مشاغل مزدور و استخراج و دریافت منابع جز ماموریت های فرعی هستند. شما در این بازی میتوانید هرکاری کنید تا اعتبارات به گردش در بیایند , بنابر این شما در ابتدا میتوانید با انجام ماموریت های فرعی کشتی فضایی خود را ارتقا دهید.

در ساعات آغازین ورود شما به Rebel Galaxy Outlaw صرف رد کردن چند مرحله محلی میشود, اما وقتی دست خود را بر روی یک درایو پرش قرار دهید , میتوانید راه خود را به سوی کهکشان هموار کنید و موارد زیادی شروع به باز شدن میکنند.

5 کشتی فضایی در ایستگاه های مختلف وجود دارند که شما میتوانید آنها را خریداری کنید, هر کدام از آنها صفت های جنگی خاص خود را دارند و شما میتوانید با توجه به سلیقه تان یکی از آنها را خریداری کنید. البته هرکشتی فضایی در کار های خاصی توانایی دارند و نسبت به بقیه بهتر عمل میکنند, اما شما در یک روش جنگی قفل نیستید و میتوانید انرا عوض کنید.

شما در Rebel Galaxy Outlaw میتوانید برای جابه جایی بهتر خلیج های باربری را احداث کنید و برای امنیت کشتی تان در مقابل دزد ها آنرا با سلاح های موجود تکمیل کنید.

نگاه کلی به گیم پلی و محیط بازی

کابین خلوت و بسیار زیبا , نمای پیش فرض از کشتی تان است و این باعث دلهره میشود . البته میشود این بازی را نیز به صورت سوم شخص بازی کرد , اما به نظر من نمیشود بازی های خلبانی را بصورت سوم شخص بازی کرد و این باعث میشود نصف هیجان بازی از بین برود. چراغ ها , سوییچ ها و دکمه هایی بسیاری که درون کشتی شما هستند ابتدا شما را گیج میکنند و نمیدانید که هر کدام آنها چه کاری انجام میدهند. متاسفانه این بخش فاقد آموزش است.

اما با وجود اینکه مدتی طول میکشد که به دکمه های کشتی خود در Rebel Galaxy Outlaw مسلط شوید , اما این مدت بسیار کوتاه تر از انتظار است و شما میتوانید حس بسیار بهتری به این بازی پیدا کنید. هر چه که در این بازی خارج از درگیری است در ایستگاه ها اتفاق می افتد و شما با کشتیتان به اطراف آن سر میکشید. در آنجا شما هر آنچه را که برای نبرد بعدی نیاز دارید را گرد آوری میکنید تا با آمادگی کامل وارد ماموریت شوید.

اینجاست که تعمیرات و ارتقا کشتی تان صورت میگیرد , به تجارت میپردازید و در واحد های صنفی که برای انجام ماموریت های فرعی به شما حقوق میدهد ثبت نام میکنید یا حتی ماموریت های فرعی استاندارد آن ایسگاه را مرور میکنید.

تیم توسعه دهنده Rebel Galaxy Outlaw هر ایستگاه را به گونه ایی طراحی کرده است که شما به محض ورود به آن ایستگاه متوجه میشوید که چه چیز هایی در آن قرار دارد و چه چیز هایی را میتوانید در آن بدست آورید.

ماموریت ها

ماموریت ها یا در ایستگاه انتخاب میشوند یا در بین گفت و گو ها اتفاق می افتند. برخی از این ماموریت ها ممکن است دید شما را نسبت به دشمنانتان که با آنها دشمنی خصمانه ایی دارید , تغییر دهد. شدت ماموریت های شما در Rebel Galaxy Outlaw بین خفیف و شدید طبقه بندی میشوند و شما قبل از ورود به آن از آن خبر دارید. اما این معیار ها جالب نیستند زیرا من وقتی به ماموریت خفیف میرفتم بر آن در 10 ثانیه غلبه میکردم. زنده شدن پس از مرگ این بازی بسیار سریع است و شما را به آخرین پرش یا آخرین ایسگاهی که در آن بوده ایید میبرد. برای صعود به مراحل بالا تر باید کشتی خود را حتما ارتقا دهید.

تنش در یک نبرد آتشین بسیار فوق العاده است. برخی از ماموریت ها , شما به دنبال خلبان های فراری هستید و پس از دستگیر کردن آن میتوانید آنرا به عنوان یک برده در بازار سیاه به فروش برسانید , ابلته این کار اعتبار شما را در پلیس فضایی کم میکند و ممکن است مسیر بازی شما تغییر کند.

Rebel Galaxy Outlaw تصاویر بازی

در بازی Rebel Galaxy Outlaw نمای درون کشتی فضایی برایتان محدود است و هیچ دکمه ایی برای چرخاندن سر وجود ندارد که شما بتوانید اطرافتان را ببینید. بنابر این شما به رادار کشتی تان وابسته هستید تا بتوانید مسیرتان را پیدا کنید. مدیریت نیرو بخش حیاتی است که شما را به مدیریت بیشتر تیر هایتان تشویق میکند. آتش سلاح هایتان دو مدل پیوسته و مبهم دارند . آتش مبهم فقط میتواند یک نقطه را در یک زمان هدف گیری کند و انرژی کمی مصرف میکند. اما آتش های پیوسته میتوانند در یک زمن دو یا چند نقطه را هدف گیری کنند و انرژی زیادی مصرف میکنند. شما همچنین میتوانید سرعت و قدرت سلاح ها و قطعات کشتیتان را تغییر دهید.

حداقل سیستم مورد نیاز Rebel Galaxy Outlaw

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی CS GO

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی