Samsung Galaxy Tab S5e تبلت قدرتمند و جدید سامسونگ از نگاه گیمو

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۶

main-image

Galaxy Tab S5e جز آخرین تلاش های سامسونگ برای نگه داشتن و پیشرفت تبلت های اندرویدی است که گوگل از آن ها دست کشیده است!

این تبلت بسیار نازک و سبک است و برای افرادی که دوست دارند برای کارهایشان از ان استفاده کنند مناسب است چون رابطه کاربری بهتر از iPad Air دارد و حمل آن از یک دفترچه یادداشت هم آسان تر است.

این محصول به تازگی عرضه شده است ، که ابتدا در هند شاهد عرضه آن بودیم و اکنون هم Galaxy Tab S5e در بازار اروپا قیمتی رو به کاهش دارد.

سامسونگ این محصول را طوری طراحی کرده است که محیط آن شبیه کامپیوتر ها شود برای این موضوع در آ DeX مود را قرار داده است .

که در نسخه های پیشین برای اجرای DeX mod نیاز به مانیتور خارجی بود ولی اکنون در خود تبلت اجرا می شود.که این بسیار خوب است.

همراه با Tab S5e یک کیبور باطراحی جدید سامسونگ عرضه می شود که کار را برای شما راحت می کند و از آن می توانید برای سرگرمی و کار خود استفاده کنید.

خب بهتر است مشخصات این تبلت را ببینیم سپس در ادامه به بررسی دیگر ویژگی های این محصول می پردازیم.

مشخصات Tab S5e

Tab S5e با یک باتری قوی عرضه شده است که زمان خالی شدن ان بسیار طولانی است همچنین شارژر سریع آن در حدود 3 ساعت شارژ آن را کامل پر می کند.

صفحه نمایشگر این تبلت دارای کیفیت بسیار زیادی است و این باعث می شود که از تماشای ویدئو با آن لذت ببرید و ممکن است حتی ساعت ها به دیدن فیلم گرفتار شوید.

و اما دوربین های Tab S5e ممکن است که فکر کنید که ممکن است که هیچ وقت با تبلتی به این بزرگی به عکاسی بروید ولی اگر برای کار آن را خریداری کرده اید از دوربین آن برای اسکن از مدارک و از دوربین جلوی آن می توانید برای تماس های تصویری استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی:Huawei Mate 20 X اینبار یک گوشی 5G از هوآوی است.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی