Epic Air Sport هدفون ورزشی برای افراد پر تحرک از شرکت JLab Audio

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۰۸

main-image

هدفون و هندزفری های بیسیم های زیادی ساخته شده اند و برخی از آن ها هم بسیار خوب هستند ولی آن ها در جا هایی که تحرک زباد است به Epic Air Sport می بازند.

این هدفون برای کار های پرتحرک و ورزش و کوه نوردی و .. ساخته شده است که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید بدون آنکه از گوش شما بیافتد.

این هدفون ورزشی در عرقی ترین لحظات زندگی ما می تواند در کنار ما باشد، این به دلیل پیشرفت JLab در نسل های گذشته محصولاتش است، که باعث شده این هدفون در برار گردوغبار و آب مقاوم باشد.پس شما می توانید در هر شرایطی آهنگ گوش کنید.

بررسی ظاهر و مشخصات

Epic Air Sport هدفون ورزشی برای افراد پر تحرک از شرکت JLab Audio

شکل ظاهری Epic Air Sport مانند بقیه هدفون ها داری یک بخش گرد مرکزی است که در آن باتری و دیگر سخت افزار های آن در آن جا است، این هدفون دارای یک نگه دارنده سیلیکونی است که آن را در هر شرایطی پایدار نگه می دارد.

درست است که این هدفون شکلی براق ندارد ولی هیچ کدام از ما در حال فعالیت به فکر برنده شدن در یک مسابقه مد در هنگام فعالیتمان نیستیم.البته شکل ظاهری آن از بسیاری از هدفون هایی که ما استفاده می کنیم بهتر است.

Epic Air Sport به همراه یک جعبه عرضه می شود که یکی از مشکلاتش بزرگ بودن ان است که در جیب جا نمیشود(البته کسی جلد هدفون خود را در جیب قرار نمی دهد!).

این جعبه یک پاوربانک است که باعث می شود که سیم شارژر مستقیم به هدقون وصل نشوند، و برای شارژ آن کافی است آن ها را در جای خود قرار دهید.

باتری این مدل بسیار قدرتمند است به طوری که می توانی با شارژ کامل آن در حدود 7 ساعت به موسیقی گوش دهید و اگر هم جعبه آن را با خود داشته باشید در مسافرت می توانید حدود 70 ساعت به آهنگ گوش کنید!

که قدرت باتری این هدفون ورزشی 2 برابر رقبای خود است یعنی باتری به قدرتمندی آن در بازار وجود ندارد و این باعث شده است که برای ورزشکاران و طبیعت گردان بسیار مناسب باشد.

همچنین فعال سازی آن بسیار آسان است که فقط کافی است این هدفون را در گوش بگذارید و آهنگ را پخش کرده و به آن وصل شوید.البته آسانی آن به اندازه AirPods یا Powerbeats Pro نیست که به صورت خودکار به IOS وصل می شوند!

البته مهندسین JLab Audio با اضافه کردن قابلیت Signature که به این هدفون اضافه کردند باعث شده اند که آهنگ ها با کیفیت بهتر اجرا شوند و حس بهتری به ما می دهند ، این هدفون هیچ چیز از آهنگ را از قلم نمی اندازد.

شما می توانید با آن انواع آهنگ ها را با نهایت کیفیت گوش کرده و از آن ها لذت ببرید. اگر هم شما به دنبال یک هدفون ورزشی هستید ای بهترین گزینه است.

مطلب پیشنهادی:بررسی هندزفری بی سیم Sony WF-1000XM3

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی