Mi Smart Band 4 ساعت هوشمند جدید شیائومی با تمام مشخصات را در گیمو مشاهده کنید.

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۲۱

main-image

یک سال دیگر دست بند های شیائومی با اسم Mi Band 4 در چین و Mi Smart Band 4  در کل جهان با یک صفحه نمایشگر OLED برای اولین بار دیده می شوند که از 16 میلیون رنگ پشتیبانی می کند.

من به شخصه از Mi Band 3 استفاده می کردم پس بدون هیچ فکری به نسخه جدید ان نقل مکان کردم و بعد از گذشت چند وقت با رفتن به سایت Mi متوجه تغییرات آن شدم.

جعبه این محصول مانند اجناس خرده فروشی است ولی انتظار نداشته باشید که چیز بزرگی از این جعبه بیرون بیاید! در واقع می توان گفت نصف ان را محافظ ها گرفته اند که می توان گفت خالی است.

چیزی که در مورد Mi Band 4 توجه را به خود جلب می کند شارژر جدید ان است که باعث شده است در قرار گیری مکان شارژ بر روی دستگاه تغییر ایجاد شود و آن به زیر منتقل شود.

همچنین برای شارژ آن از USB استفاده شده است که آن را باید به کامپیوتر یا لپتاپ خود متصل کنید تا شارژ شود. البته می شود از تمام دستگاه هایی که USB دارند استفاده کرد.

طراحی و شکل

صفحه نمایش مدل قبلی هم از نوع OLED بود ولی این نمایشگر مورب تر است و این باعث می شود با نگاهی عمود بتوان کیفیت واقعی آن را دید که دارنده ان می تواند این کار را انجام دهد.

در Mi Band 4 کنترل آن توسط یک دکمه دایره ای شکل انجام می شود ولی این باعث بزرگ شدن این محصول نیست بلکه می توان سر ان را جدا کرد و بند آن را عوض کرد.

اگر از من می پرسید بهتر است که اگر نسخه قبلی ان را دارید از ان تا هنگامی که خراب می شود استفاده کنید و سپس به دنبال نسخه جدید بروید.

البته این ساعت باید هر هفته یک بار با الکل تمیز شود چون مقداری دوده سیاه به خود می گیرد که بهتر است تمیز شود چون ساعت وسیله ایی پر استفاده است.

نگران نباشید با گذشت زمان محصولات شیائومی از کارایی نمیافتند و مانند دیگر شرکت ها از ضعیف نمی شوند چون شعار شیائومی که خیلی هم به آن پایبند است این است که می گوید “تا خراب نشده است ، تعویض نکنید!” همین است که من از این محصولات استفاده می کنم.

همچنین اگر Mi Smart Band 4 را به نرم افزار Mi Fit متصل کنید تمام تنظیمات برای شما قابل تنظیم خواهند بود و به راحتی می توانید تمام اطلاعات را دریافت کنید و تنظیمات را تغییر دهید.

اینجاست که من از دیدنش خوشحال می شوم چون شیائومی ردیاب خواب را بهبود بخشیده است ، به طوری که با اندازه گیری فشار خون و ضربان قلب هنگامی که شمات خواب هستید او هم به خواب می رود و شارژ خود را حفظ می کند.

عمر باتری این محصول بیشتر از 20 روز است و برای مشاهده شارژ آن از همان نرم افزار Mi Fit استفاده می کنید. که می توان گفت عمر باتری ان نسبت به نسخه قبلی تقریبا 1.5 برابر شده است.

مطلب پیشنهادی:نقد و بررسی Apple Watch 4.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی