Motorola One Action بایک دوربین زاویه باز ۹۰ درجه فوق العاده که می توانید!

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۵/۲۶

main-image

امروز یکی از گوشی های قدرتمند و تازه را از شرکت موتورلا که از خانواده moto است را بایک دیگر بررسی می کنیم که Motorola One Action نام دارد.

طرز قرار گیری دوربین ها واقعا عالی است ، و در بین آن ها یک دوربین زاویه باز وجود دارد. البته ممکن است بگویید این دوربین در دیگر گوشی ها هم موجود است، ولی این یک مورد خاص است!

این دوربین ۱۶ مگاپیکسلی با زاویه ۹۰ درجه فیلم برداری می کند! یعنی دیگر نیازی نیست که حتما گوشی خود را به حالت افقی بگیرید و به حالت عمودی می توانید یک فیلمبرداری عالی کنید.

خب بهتر است به مشخصات کامل Motorola One Action بپردازیم ، سپس درباره آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مشخصات One Action

Motorola One Action بایک دوربین زاویه باز 90 درجه فوق العاده که می توانید!

در بالا هیچ مشخصاتی از شارژر Motorola One Action نگفیم ولی اکنون به شما می گویم که شارژر این محصول ۱۰ واتی است ولی در نسخه TurboPower آن از یک شارژر ۱۵ واتی استفاده شده است. ولی اینسخه فعلا در برزیل است!

درست است که جنس آن از پلاستیک است ولی طبق بررسی های انجام شده خوش دست است و هنگامی که آن را در دست میگیرید احساس خوبی به شما می دهد. و حسگر اثر انگشت آن کاملا در جلوی دست است.

و اما باتری این محصول زمان زیادی می توان شما را همراهی کند و اگر شما به تماشای ویدئو بپردازید تا ۹ ساعت شما را همراهی خواد کرد ، و اگر با آن وبگردی کنید بیشتر از ۱۰ ساعت دوام می آورد.

مطلب پیشنهادی:بررسی کامل Honor 9X یک گوشی میان رده از هوآوی.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی