Nubia Red Magic 3 نامی دیگر از گوشی گیمینگ ZTE

time

2 دقیقه-27 جولای 2019

main-image

از زمانی که سخت افزار های گوشی های اندروید به این سرعت پیشرفت کرده اند ZTE یا بهتر است بگوییم Nubia وارد بازار گوشی های گیمینگ شده است. که نسخه سوم آن Red Magic 3 است.

Nubia Red Magic 3 از وقتی وارد بازار شده است به دنبال رقابت با گوشی های گیمینگ دیگر شرکت ها است و تا کنون مشخص شده است که نسبت به Razer و Xiaomi’ Black Shark پیشی گرفته است .

اما این مدل نسبت به 2 Asus RoG Phone ضعیف تر است ، شما می توانید بررسی این گوشی را در لینکی که در آخر پست قرار می دهیم مشاهده کنید.

البته این مدل بسیار خاص است چون اولین گوشی گیمینگی است که دارای یک خنک کننده داخلی مایع است! خنک کننده های مایع بسیار قوی هستند و حتی از آنان در کامپیوتر های گیمینگ نیز استفاده می شوند که گرمای زیادی تولید می کنند.

Red Magic 3 مانند بقیه گوشی های گیمینگ جدید از دوربین چندگانه بهرهمند نیست و یک دوربین دارد، البته دوربین آن دارای کیفیت بالایی است، یک دوربین 48MP دارد.

مشخصات Nubia Red Magic 3

در پشت Red Magic 3 یک نوار رنگی قرار دارد که با تنظیم آن می توانید گوشی خود را زیبا تر کنید، همچنین با خنک کننده ای که در آن وجود دارد می توانید ساعت ها با آن کار کنید بدون آنکه نگران داغ شدن آن باشید.

دوربین قدرتمند آن می تواند عکس و فیلم 4K بگیرد ولی فیلمبرداری آن در حالت 4K نرخ فریم 15fps دارد که کم است و نمیتوان فیلم های خوبی با آن گرفت ولی می توانید با کیفیت 2160p با نرخ فریم 60fps فیلم برداری کنید.

یکی از ویژکی های خاص این گوشی دارا بودن ابزاری است که می توان آن را با کابل لن به اینترنت وصل کرد که برای گیمرهای آنلاین برای کاهش پینگ بسیار عالی است در زیر میتوانید تصویر آن را مشاهده کنید.

Nubia Red Magic 3

برای مشاهده و بررسی بیشتر Nubia Red Magic 3 ویدئو جعبه گشایی زیر را مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی:معرفی و بررسی جدید ترین گوشی گیمینگ ایسوس ROG Phone II.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی