Rocket League و حذف جعبه های پرداختی این بازی در امسال!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۷

main-image

پس از دستیابی Epic Games در ماه مه 2019 , توسعه دهنده Rocket League Psyonix برای بازی های فوتبالی وسیله نقلیه خود برنامه های کهکشانی دارد. یکی از این برنامه ها حذف کامل جعبه های تصادفی قابل پرداخت در اواخر سال جاری است.

Rocket League Psyonix در یک پست کوتاه وبلاگ تایید کرد که جعبه های غارت شده تصادفی فعلی, با سیستم جدید جایگزین میشود که مواردی را که قبلا خریداری کرده اید را به شما نمایش میدهد.

توسعه دهندگان تغییرات بازی فورتنایت قرار است که ویباکس که واحد پول این بازی هست را با دیگر بازی ها به اشتراک بگذارد و واحد پول بازی های اپیک گیمز را یکسان کند.

Rocket League Psyonix گفت که این کار یک فداکاری از این شرکت است که باعث میشود بازی ها یکپارچه شوند و باعث شود که بازیکنان ما در سرتاسر جهان تجربه خوبی داشته باشند.

هیچ تاییدی در مورد اجرای این سیستم به طور قطعی موجود نیست. Rocket League گفت سیستم جدید اواخر امسال به بازار عرضه میشود و خبر های آن تا چند ماه آینده به گوشتان خواهد رسید.

گرچه جعبه های تصادفی هم اکنون نیز در Rocket League موجود نیست , سپس تصریح کرد که کالا های Rocket Pass Premium ، DLC Cars و Esports Shop هنوز هم در کنار کالا های جدید عرضه خواهند شد.

در آوریل سال 2019 این بازی به دلیل مقررات برخی از دولت ها جعبه های غارت را از بازی خود در دو کشور اروپایی حذف کرد. این دنباله بازی های دیگر است که جعبه های غارت را از درون خود محو میکنند, از جمله Overwatch و Star Wars Battlefront II . در اوایل سال جاری , EA مطابق با قوانین کشورهایی که بازی در آن رواج دارد مجبور شد که FIFA Points را از فیفا حذف کند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Rocket League

مطلب پیشنهادی : بازی هایی که در ماه آگوست 2019 منتشر خواهند شد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی