Sniper Ghost Warrior Contracts در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

time

3 دقیقه-۲۸ مرداد ۱۳۹۸

main-image

Sniper Ghost Warrior Contracts  در ماه نوامبر باز خواهد گشت و آخرین نسخه این بازی است که در 5 منطقه در سیبری اتفاق می افتد. این بازی در تاریخ 22 نوامبر 2019 بر روی رایانه شخصی, پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

این خبر همراه با تریلر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts  منتشر شده است و منطقه ایی که قبلا ناشناخته بود را نشان میدهد, که نامش Black Gold و میخواهید آنرا کشف کنید.این تریلر برخی از قابلیت های گیم پلی جدید چهارمین سری این بازی را نیز به نمایش میگذارد.

Sniper Ghost Warrior Contracts یک سیستم جدید به نام Dynamic Reticle ارائه میدهد. این سیستم به گونه ایی طراحی شده که به کاربر اجازه میدهد شلیک خود را تا مقصد نهایی دنبال کند و دقیق تر شلیک کد.

بخش کوتاهی در تریلر بالا نیز به این موضوع اشاره کرده است و ما به آن پرداختیم. در قرارداد ها Scout Drones نیز وجود دارد که توسط ان بازیکنان قادر به خلبانی خواهند بود , همچنین میتوانید از ماسک واقعیت فزوده برای نظاره بهتر استفاده کنید.

نام Sniper Ghost Warrior Contracts از سیستم جدید آن برداشته شده است. به موجب آن شما در مسیر هر مرحله میتوانید با افرادی که درون نقشه قرار داده شده اند صحبت کنید تا مسیر خود را پیدا کنید. 25 مرحله اصلی در این بازی موجود است , اما اهداف جانبی زیادی برای آن نیز موجود هستند.

بازی قبلی این سریال یعنی Sniper: Ghost Warrior 3 , بدلیل دنیای پراکنده آن و عدم وجود تیر اندازی عمومی مورد انتقاد قرار گرفت. میانگین بررسی های این بازی در سایت های گوناگون 5 از 10 بود . ریچارد واکلینگ اظهار داشت که هر وقت این بازی از نقات قوت خود دور شود فورا از بین میرود و نیز گلایه های ناخوشایند و مشکلات فنی یک مزاحمت مداوم است که مسیر Sniper: Ghost Warrior 3 را دشوار کرده است.

مطلب پیشنهادی : معرفی و بررسی بازی CS GO

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی