مسابقه بین المللی بازی Dota 2 رکورد خواهد شکست !

time

2 دقیقه-۲۴ مرداد ۱۳۹۸

main-image

مسابقه بین المللی بازی Dota 2 در هفته آینده اتفاق می افتد و بهترین بازیکنان این بازی برای حضور در مسابقه بزرگ که در آن نیز جایزه بزرگی موجود است دور هم جمع میشوند . این مسابقه از هر لحاظ میتوانید بزرگترین ESport باشد.

این مسابقه بین المللی بازی Dota 2 هر ساله برگزار میشود و همیشه در کل با 1.6 میلیون دلار استخر جایزه برگزار میشد. اکنون با گذشت 10 روز از جمع آوری کمک های مالی , این مسابقه برای استخر جایزه خود 33,009,045 دلار جمع آوری کرده است که میانگین روزانه 317,263 دلار دارد.

این رویداد که به میزبانی Valve برگزار میشود, بهترین بازیکنان Dota 2 را گرد هم می آورد.این رقابت امسال در شانگهای در مرسدس بنز اتفاق می افتد. در حال حاضر 25 در صد از در آمد این بازی به استخر جوایز این مسابقه اضافه شده و به جمع پول های موجود اضافه شده است.

این مسابقه از 20 تا 25 اوت انجام میشود و میتوان آنرا در Twitch یا SteamTV مشاهده کرد. سال گذشته برنده این مسابقات یک تیم اروپایی به اسم Team OG بود که 11،234،158 دلار جایزه به خانه برد. با توجه به استخر جوایز برنده مسابقات2019 میتواند 15،019،115 دلار را به خانه ببرد یعنی 4 میلیون دلار از پارسال بیشتر ! البته هم اکنون نیز میزان استخر جوایز در حال افزایش است و جایزه برنده نیز بیشتر خواهد شد.

همچنین مسابقه بین المللی بازی Dota 2 در سال گذشته توانست رکوردی را بشکند که تنها فورتنایت توانست در ماه گذشته با استخر جایزه 30 میلیون دلاری از آن عبور کند , ولی با توجه به گزارشات طولی نخواهد کشید که این رکورد دوباره به دست Dota 2 بی افتد.

حداقل سیستم مورد نیاز Dota 2

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازیDota2

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

1

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی