بازی هایی که در ماه آگوست ۲۰۱۹ منتشر خواهند شد

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۵/۰۷

main-image

امروز قرار است که در سایت گیمو بازی هایی را نام ببریم که در ماه آگوست برای ما منتشر میشوند و این ماه را برای گیمر ها خیلی خاص کرده است.

در اوایل این ماه بازی Madden NFL20 منتشر میشود که طرفداران بسیار خاصی دارد. همچنین شاهد انتشار نسخه کامل بازی بسیار به یاد ماندنی که هرگز از خاطره ها نمیرود هستیم ,World Of Warcraft Classic بازی است که در این ماه منتشر میشود و با دنیایMMO خود خیلی طرفدار دارد.

و اما زنجیره بازی ها با Astral Chain بسته میشود که در دنیایی پر از عجایب و جادو جنبل طراحی شده است.

۲ آگوست – Madden NFL 20

برای کامپیوتر های خانگی, ایکس باکس وان , پلی استیشن ۴

2 آگوست

برخی از شما ممکن است که به نسخه بتا این بازی دسترسی داشته باشید اما نسخه اصلی آن در ۲ آگوست منتشر میشود. این بازی در سال های اخیر ویژگی های جدیدی به خود اضافه کرد که خیلی هم مخاطب جذب کرد.یکی از آنها بخش Face of Franchise میباشد که شما در آن بازیکن خود را طراحی میکنید و از کالج های معتبر شروع میکنید تا به سوی NFL بروید.

برخی از بازیکن ها نیز میتوانند در حین بازی از قابلیت Superstar X-Factors استفاده کنند و توانایی های ویژه ایی بدست آورند.

۲۷ آگوست – Control

برای کامپیوتر های خانگی, ایکس باکس وان , پلی استیشن ۴

27 آگوست

آخرین بازی از آلن ویک و توسعه دهنده Quantum Break , نام خود را طریق دفتر فدرال کنترل , یک سازمان خیالی که قوانین فیزیک در آن اعمال نشده , نامگذاری میکند. جسی فادی , شخصیت اصلی را وارد کنید, که میتواند افراد بد را نابود کند و به مشکلات روحی آنها نفوذ کند. او به FBC نفوذ کرده تا گمشده اش را به همراه چندین مرد سیاه و سفید پیدا کند.

۲۷ آگوست- World of Warcraft Classic

فقط برای کامپیوتر های خانگی

27 آگوست

اگر دوست دارید به نسخه قدیمی WOW برگردید این بازی همان چیزی هست که میخواهید. نسخه کلاسیک که در ماه آگوست نسخه کاملش منتشر میشود همان بازی است که قبل از جنگ های صلیبی منتشر شده بود. البته برای مشترکین WOW خبر خوبی وجود دارد که دسترسی به این نسخه برایشان هزینه اضافی نخواهد داشت.

۳۰ آگوست – Astral Chain

فقط برای نیتندو سوییچ

30 آگوست

اگر شما عناوین بازی های شرکت Platinum Games مانند Bayonetta و Vanquish میشناسید پس انتظارات زیادی از Astral Chain خواهید داشت . شخصیت اصلی بازی شما یک شمشیر زنده و یک زنجیر در دست دارد که با آن هیولا ها را تار و مار میکند. شما میتوانید به دنیای Astral Chain سفر کنید تا تمام هیولا ها را نابود کنید.

۳۰ آگوست – Blair Witch 

برای کامپیوتر های خانگی , ایکس باکس وان

30 آگوست

لایه های ترسناک این بازی توسط تیم Bloober طراحی شده که شما بعنوان یک پلیس به این زمین قدم میگذارید, تا طعم ترس و اضطراب را بکشید. شما بعنوان یک پلیس در جست و جوی یک بچه گمشده در جنگل سیاه تپه هستید که هیچ سکنه ایی در آن موجود نیست و تنها همراه شما سگتان است.

این هم اسامی بازی هایی که در ماه آگوست منتشر میشوند و امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید

مطلب پیشنهادی : معرفی و بررسی بازی Warframe

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی