شرکت Green Panda Games به یوبیسافت پیوست!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۰

main-image

انتشارات بازی های فارکرای و اساسین کرید یوبیسافت , یک استودیو دیگر به نام Green Panda را به مجموعه خود اضافه کرده است.

این شرکت 70 درصد سهام شرکت توسعه دهنده با بازی رایگان ” هایپر کژال” را برای بازی های Green Panda خریداری کرده است. این استودیو و یوبیسافت هردو در فرانسه مستقر هستند.

شرایط این معامله کاملا فاش نشده , اما یوبیسافت گفته که صد در صد سهام شرکت Green Panda را تا 4 سال آینده خریداری کرده است.

Green Panda شامل تیم 30 نفره ایی میشود که بیشتر بر روی بازی های تلفن همراه مانند Terrarium , Sushi Bar, Emoji Craft و Golf Inc Tycoon کار کرده است. از زمان تاسیس این شرکت تاکنون توانسته که حدود 55 بازی را توسعه دهد. بر اساس بیانیه مطبوعاتی یوبیسافت , تعداد پلیر های بازی های این استودیو به 85 میلیون در سرتاسر جهان رسیده است.

در مورد اینکه یوبیسافت چرا سهام شرکت این شرکت را خریده است این است که این شرکت توانسته بازی هایی با خلاقیت بالایی را ارائه دهد و همچنین در بخش تبلیغات و بازاریابی عملکردی غیر قابل انکار داشته است.

ژان میشل دیتوک , رئیس بخش موبایل یوبیسافت گفته که این موفقیت باعث میشود که موقعیت ما در بازار در زمینه بازی های هایپر کژال بسیار پیشرفت کند . بنیانگذار شرکت Green Panda نیز در بیانه ایی جداگانه گفته که خرسند است که با یوبیسافت همکاری میکند و جزعی از آن است.

این موثر ترین سرمایه گذاری یوبیسافت برای بازی های موبایلی اش بوده است. در سال 2016 این شرکت توسعه دهنده Ketchapp بود. یوبیسافت هم اکنون در تلاش است تا عرصه ساخت بازی های موبایلی اش را هموار کند.

مطلب پیشنهادی: GOG Galaxy یک سرور جدید برای ایجاد قابلیت کراس پلی

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی