معرفی و بررسی Wolfenstein : Cyberpilot

time

4 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۳

main-image

بازی Wolfenstein با داشتن با داشتن شرکت ماشین گیمز همراه خود طی دوسال از اخیر تجدید برخوردار شده است.

Wolfenstein توانسته است که با شخصیت های قدرتمند و فضایی متناسب برای آنها , نگاهی اجمالی به آینده داشته باشد و قوانین حاکم را بازنویسی کند تا تمام امکانات وحشتناک جدید را بررسی کند.

اما متاسفانه نسخه VR این بازی یعنی Wolfenstein : Cyberpilot که اختصاصی پلی استیشن 4 است , فاقد موارد بالا میباشد و فاقد عناصر جذاب در دنیایش است و بصورت بسیار ناعادلانه مراحلش بسیار کوتاه هستند.

Cyberpilot که در دهه 1980 تنظیم شده است , همزمان با وقایع Wolfenstein : Youngblood اتفاق می افتد,شما آنجا در قسمت خلبان های مقاومت فرانسه کار می کنید. مهارت های شما برای دو هکر فرانسوی جذاب بوده است که آنها موفق به قاچاق چند خودرو نازی شده اند, که کار آنها این امکان را به شما میدهد که این ماشیین های هیولا را در اختیار سازندگان خود قرار دهید.

 Wolfenstein : Cyberpilot

آشنایی با مراحل و برخی از سلاح ها

سه مورد از چهار مورد ماموریت هایی که شما خلبانی میکنید این امکان را به شما میدهد که وسایل نقلیه جدیدی را امتحان کنید. Panzerhund به شما این امکان را میدهد قبل از نابود شدن توسط دشمنان آنها را به آتش بکشید.یک هواپیمای بدون سر نشین نیز میتوانید به شما کمک کند که بدون خطر اردوگاه نازی ها را مشاهده کتید , حتی اگر هواپیمای بدون سر نشین سلاح داشته باشد بتوانید به آنها شبیه خون بزنید.

به جز این توانایی های متنوع , Wolfenstein : Cyberpilot چالش های جالبی را برای شما فراهم نمیکند, تا بتوانید وسایلتان را بخوبی آزمایش کنید.هر ماموریت به صورت خطی و نا امید کننده است,شما برای رد کردن هر مرحله در یک مسیر واضح حرکت میکنید و با دشمنان مبارزه میکنید و گه گاهی نیز نفس نفس میزنید تا میزان سلامتتان افزایش یابد.

هنگامی که در Wolfenstein : Cyberpilot از هواپیمای بدون سر نشین استفاده میکنید, هوش مصنوعی دشمنانتان بسیار جالب نیست و آن لذتی را که انتظارش را داشتید به دست نمی آورید.

از آنجا که شما از ماشین های جنگی و ابزاری مخوف استفاده میکنید انتظار دارید وقتی گلوله های آنها به دشمنان برخورد میکند یک انفجار طبیعی رخ دهد ,اما وقتی منفجر میشود هیچ صدا و هیچ افکتی اجرا نمیشود و این جالب نیست. بعنوان مثال در آتش سوزی قبل از انفجار هیچ صدایی به گوش نمیرسد و حتی کارکتر ها هم قبل از ناپدید شدن انیمیشن های قبلی خود را اجرا میکنند.

سلاح های ویرانگری که شما در اختیار دارید شامل صدای جذاب نمیباشد و کلا که بگویم این بازی فاقد صداگذاری دقیق و واقعی است که محیط را برای شما طبیعی تر جلوه دهد.

محیط بازی

در میان هر ماموریت Wolfenstein : Cyberpilot شما میتوانید سوار یک آسانسور شوید و به یک محیط کم نور بروید و در آنجا تجهیزاتتان را آماده کنید و استراحت کنید , این بخش به خوبی طراحی شده و مخفی شدن از دست ناجی ها راکاملا به نمایش میگذارد. اما در این بازی هیچ قابلیت جدیدی وجود ندارد.بد ترین موضوع برای من این بود که کار های اصلی را یاران شما انجام میدهند و شما فقط نقش یک ابزار را برای آنها دارید.

این وقفه های کوتاه به شما این امکان را تا ابزار های جدید را امتحان کنید. قبل از اینکه بتوانید دور دست های مرحله را مشاهده کنید باید اول شروع به هک کردن دوربین های آن کنید و که این پیچیده تر از واقعیت است.

در حالی که آموزش کامل این کار به شما دادهشده است شما کافی است یک تراشه را از دستگاه خارج کنید و آنرا به مانیتور وصل کنید. آشنایی با ماشین های نازی ها در Wolfenstein : Cyberpilot میتواند جذاب باشد و شما در این بازی ترس از مرگ ندارید, اما بین سکانس های بازی هیچ کار بخصوصی نمیتوانید انجام دهید.این باعث میشود که تمام اعمال شما ضروری و خسته کننده باشند.

Wolfenstein : Cyberpilot را میتوان با کنترلر های PlayStation Move یا DualShock 4 بازی کرد که هیچکدامشان جالب نیستند.

متسافانه انجام چهار ماموریت این بازی جمعا کمتر از 90 دقیقه طول میکشد که اصلا جالب نیست و هیچ راهی وجود ندارد که زمان آنرا افزایش دهید. با اینکه دیگر بازی های VR با طراحی فریبنده شان احساس خوبی به کاربر میدهند ,اما Wolfenstein : Cyberpilot در میان آنها حس منسوخ شده ایی دارد.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Wolfenstein : Youngblood

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی