معرفی و بررسی بازی Wolfenstein : Youngblood

time

6 دقیقه-۱۳۹۸/۰۵/۰۵

main-image

در دهه ۱۹۸۰ میلادی Wolfenstein , نازی ها پس از مرگ هیتلر توسط شخصیت اصلی سریال BJ Blazkowicz , هنوز به عنوان گروهی ظالم و استبدادی در اروپا باقی ماندند.

همچنان قتل نازی ها توسط دو زن دوقلوهای همسان بنام جِس و سوف ادامه دارد . آنها والدین خود را ترک کرده اند تا در Wolfenstein یک کشتار گاهی از نازی ها تشکیل دهند. در این بازی شما دشمنانتان را به تیربار میبندید.

Youngblood داستانش ممکن است که روایتی از پیشینیانش باشد اما در آن رویکرد های جدید مطرح شده و میتوان این بازی را همراه با دوستانتان تجربه کنید چون این یک بازی شوتر co-op است.

شناخت ما نسبت به جس و سوف نشان میدهد که پدر و مادر آنها با توجه به دلتنگی که نسبت به آنها داشتند چگونه راضی شده اند که آنها را روانه چنین منطقه ایی کنند. البته آنها نیز به آنها کمک میکنند و وسایل مورد نیاز را برایشان فراهم میکنند تا هرچه سریع تر به خانه برگردند.

در Youngblood بهترین دوست شما گریس واکر است که ما آنرا در بازی Wolfenstein ۲ مشاهده کرده ایم.

ماجرای طولانی جس و سوف

جس و سوف واقعا شگفت انگیز هستند اما گاهی اوقات ممکن است ابله باشند و این خصلت ممکن است در هر جوان و نوجوانی وجود داشته باشد و این موضوع بازی را طبیعی تر میکند و فضای بازی را که ممکن است خشن باشد تغییر میدهد.

آنها در Youngblood همیشه بخش هایی از رمان محبوب خود یعنی آرتور و کنت را بازگو میکنند و خودشان را بعنوان زوج محبوب خو تصور میکنند.

داغی ماجرا زمانی است که نازی ها پدر جس و سوف را گروگان میگیرند و آنها به دنبال سرنخ برای یافتن مکان پدرشان میگردند و مجبور میشوند که یک هواپیما از فرانسه بردارند و به سراغ پدرشان و نازی ها بروند.

در این میان شما به یک گروه فرانسوی میپیوندید که در آنجا با فردی همکاری میکنید که برای شما نقشه های حمله را بازگو میکند و شما با اطلاعات کامل با نازی ها روبه رو میشوید.

در Youngblood آن فرد فرانسوی تبدیل به یک فرد جدایی ناپذیر از جس و سوف میشود و به آنها همواره کمک های چشمگیری میکند.

شما میتوانید بعنوان میزبان به صورت تصادفی با بازیکن های دیگر این بازی را تجربه کنید و اگر هر دو بازیکن ماموریت یکسانی داشته باشید آن ماموریت برای هر دوی شما ثبت میشود.

در Youngblood انواع سلاح اتوماتیک وجود دارد که شما را وسوسه میکند نازی ها را تکه تکه کنید , تفنگ های لیزری , مسلسل های لیزری و انواع تیر بار از جمله آنها هستند.

قابلیت دیگر این بازی ارتقا دادن اسلحه هایتان است و شما میتوانید , هر اسلحه ایی را که خوشتان آمد ارتقا دهید و با دشمن مبارزه کنید.البته هرچه سطح شما بالا تر رود دشمنان قوی تر میشوند و امکاناتشان افزایش میابد , برای مثال افرادی ظاهر میشوند که زره دارند و برای کشتن آنها باید خیلی تیر دریافت کنند تا نابود شوند.

افزایش XP مساوی است با قدرتمند تر شدن

عناصر RPG نور در فضای Youngblood باعث شده چشم انداز محیط این بازی بسیار خوب باشد. شما با افزایش XP میتوانید قدرت های خود را ارتقا دهید و یا قابلیت های جدید به خود اضافه کنید. همچنین میتوانید سطح سلامت و زره خود را بالا ببرید تا حریفانتان کشتن شما را یک رویا تصور کنند.

دشمن ها با توجه به قدرت شما تغییر میکنند و وقتی به دشمن قدرتمندی میرسید فقط میتوانید وقتی که نزدیکش هستید به تعداد محدود از خود دفاع کنید. این سیستم ساده ایی برای باز کردن قفل های قابلیت های شما است . شما بعد از هر باز کردن قفل احساس میکنید خیلی قوی تر شدید اما بدی کار اینجاست که دشمنان با شما نیز پیشرفت میکنند و پیشرفت شما به چشم نمی آید.

در Youngblood هر وقت به خود دقت میکنیم وسط یک میدان نبرد هستیم و یا عقب نشینی کرده ایم تا سطح سلامت و زره کود را پر کنیم. اما متاسفانه این بازی مانند نسخه های پیشین Wolfenstein در ارتقا سطح توانایی کارکتر ضعیف عمل کرده و این توانایی ها کامل به چشم نمی آیند.

نبرد های آتشین میتوانند با هشدار کمی پایان بیابند و ماموریت های اصلی که در سر تا سر نقشه موجود هستند مانع کم تحرکی کارکتر میشوند.

مسلما ویژگی های بخش co-op کمی پراکنده هستند و برای بدست آوردن آنها باید زمانی را صرف کنیم. هر خواهر دارای فهرستی از توانایی ها و قابلیت هاست که به آنها سیگنال تشویقی نیز میگویند که جمع آوری اطلاعات یا افزایش قدرت زره را برای شما فراهم میکنند.

طبق دیگر بازی های co-op شما هنگام نابود شدن دوستتان بروید و آنرا احیا کنید.این روش برای تاکید به این است که Youngblood نیاز به همکاری تیمی است.

ماموریت ها و محیط بازی

بطور کلی این بازی ماموریت های بی پایانی دارد و در نقشه پاریس ماموریت ها پراکنده شده اند که این قابلیت به یک ساختار باز تبدیل شده است.

مرحله های فرعی برای این بوجود آمده است که نقش مکمل را بازی کند. شما در مراحل فرعی میتوانید XP هایی را که نتوانسته اید در مراحل اصلی جمع کنید را جمع کنید تا راحت تر از مراحل اصلی پیش رو عبور کنید.

با این حال طراحی محیط بسیار به چشم می آید ; شما میتوانید نکاتی را مشاهده کنید که به شما یاد آور می کند, این طراحی کار استدیو Arkane است.هنگامی که من دو پرش میزنم میتوانم پشت بام ساختمان ها را به راحتی تماشا کنم, که این کمک شایانی به من برای جست و جوی منابع میکند.

بطور کلی جس و سوف کاملا با هم متفاوت هستند و توانایی های خاص خود را دارند و فقط به اسم در یک خانواده وجود دارند وگرنه هیچ وجه شباهتی با هم ندارند.آنها روح منفی نوجوانان را در Youngblood جذب میکنند و به کشتن نازی های ظالم و استبدادگر میپردازند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Wolfenstein : Youngblood

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی خدای جنگ

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

1

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی