World of Warcraft Classic و هجوم طرفداران برای ثبت نام!

time

2 دقیقه-۲۷ مرداد ۱۳۹۸

main-image

World of Warcraft Classic ممکن است درحال حاضر از جمعیت زیاد سرور رنج میبرد. این گفته حداقل از نظر بلیزار که تعداد رزرو نام را در سرور هایش گزارش داده اینگونه به نظر میرسد.

رندی جردن , مدیر انجمن World of Warcraft, در یک سال جدید در وبلاگ گفت که بر اسال رزرو نام , که بلیزارد در اوایل ماه جاری برای World of Warcraft Classic منتشر کرد , قلمرو هیرود محبوب ترین قبیله این بازی شده است. برنامه ریزی شده که این بازی تا آخر این ماه بصورت کامل منتشر شود.

جردن میگوید که صف ورود به این بازی چیزی حدود بیش از 10000 است. جردن بازیکنان را تشویق میکند که برای کاهش شلوغی به قبیله آستالاگ بپیوندند. بلیزارد برای فعال کردن مود PvP نیازمند این است که افراد بیشتری وارد قبیله آستالاگ شوند.این امر به خاطر بالاتر رفتن کیفیت مود PvP است.

او همچنین گفت: هدف ما این قبل از راه اندازی این بازی این است که تعداد افراد قبیله ها زیاد شوند تا ما بتوانیم رقابت را بین آنها را در World of Warcraft Classic پایان پذیر نباشد و این رقابت از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

لازم به ذکر است که سرور های کنونی این بازی جمعیت زیادی را میتواند در خود جای دهد . هر قبیله در این بازی قابلیت های خاصی دارند که میتوانید از آنها به خوبی استفاده کنید و اینگونه نیست که تمام قدرت ها در یک قبیله جمع شده باشند.

حداقل سیستم مورد نیاز World of Warcraft Classic

مطلب پیشنهادی : Gears5 همراه با نسخه طلایی منتشر خواهد شد!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی