مشخصات USB 4 نهایی شد و دستگاه های 2020 از آن استفاده خواهند کرد

time

1 دقیقه-04 سپتامبر 2019

main-image

آخرین مشخصات Universal Serial Bus -USB در راه است،بعد از ماه ها انتظار سازمان USB-If سازمان مسئول طراحی و توسعه یو اس بی این خبر را داد.بلاخره کار های نهایی بروی USB 4 در حال انجام است که در حال قوی تر کردن معماری نسخه 3.2 آن است.

این اطلاعات توسط Thunderbolt داده شده اند ، و همچنین قول داده است که سرعت در این کابل ها دوبرابر قبل است یعنی سرعت انتقال و دریافت از 20GBps به 40GBps تغییر خواهد کرد. این تکنولوژی به روی کار آمدن دستگاه های سریع کمک خواهد کرد و این راه را هموار خواهد کرد.

با USB می توان با سرعت 40GBps برای متصل کردن گرافیک به نمایشگر های 4K استفاده کرد ، و با کیفیت و سرعت بسیار خوبی اطلاعات را انتقال داد.

درست است که اطلاعات آن نهایی شده است ولی این هم در نظر داشته باشید که برای استفاده از آن باید منتظر باشیم که سازندگان دستگاه هایی با قابلیت پشتیبانی از آن بسازند که این نیز خود مدتی زمان می برد ولی انتظار می رود که اولین دستگاه ها در ابتدای سال 2020 وارد بازار شوند.

البته انتظار نداشته باشید آن را به این زودی در مادربرد کامپیوتر ها و یا لپ تاپ ها ببینید، اگر دقت داشته باشید مقدار کمی از دستگاه ها از یو اس بی-سی استفاده می کنند چه برسد به USB 4!

اکنون فقط باید منتظر ماند . شاید این تکنولوژی آنقدر خوب بود که برای ادامه کار کامپیوتر ها هم از آن بیشتر بهره ببرند.

مطلب پیشنهادی: کارت حافظه microSD یک ترابایتی دیوانه کننده است،ولی صبر کنید تا ارزان شود!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی