Anthem در حال تغییر نحوه انتشار محتوای آینده برای بهتر شدن عملکرد!

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۲۷

main-image

Anthem در حال تغییر نحوه انتشار محتوای آینده است. توسعه دهنده BioWare تأیید کرده است که برنامه های انتشار قبلاً اعلام شده که اِعمال آن را به نفع به روزرسانی های فصلی کرده است.

همانطور که قبل از انتشار Anthem در ماه فوریه توضیح داده شد ، BioWare برای Acts بازی قصد داشت مکان ها و ویژگی های جدیدی را معرفی کند که به مرور زمان از بین می روند. جدیدترین این اعمال در رویداد Cataclysm که اکنون در حال انجام است به اوج خود رسید. به زودی به پایان می رسد و این شرکت اکنون به هواداران می گوید که در آینده انتظار بروزرسانی های فصلی را دارند. چاد رابرتسون از BioWare توضیح داد که BioWare در حال پیشروی به این ساختار است تا بتواند برخی از “موضوعات اصلی” را که مردم در حال تجربه هستند ، حل کند.

وی گفت: “ما نگرانی های شما را درباره موضوعات اصلی در Anthem شنیدیم و بر اساس آن عمل می کنیم.” “این سیستم ها نیاز به بررسی دقیق تر و دوباره کار مجدد در مقابل رفع سریع دارند. ما اکنون تیمی را در این زمینه کار کرده ایم و نتایج اولیه امیدوار کننده است. برای رسیدگی به این برنامه های دوربرد ، ما از اعمال دور می شویم. در عوض ، ما به روزرسانی های فصلی دیگری برای این سال برنامه ریزی شده ایم که فکر می کنیم بازیکنان از آن لذت خواهند برد. “

“این رویدادها چالش ها و تعقیباتی شبیه به آنچه شما دیده اید ارائه می شود ، و حول برخی از مضامین سرگرم کننده ای که ما به بازی می آوریم ساخته شده است.”

رابرتسون گفت BioWare بخشی از تلاش خود را برای شفاف تر و صداقت بیشتر طرفداران در مورد کارهایی که برای “بهتر ساختن Anthem” لازم است ، این افشاگری را انجام می دهد.

رابرتسون گفت: “ما میخواهیم اطمینان حاصل کنیم که بازی های ما جز کلکسیون بهترین بازی های شما باشد.” “بنابراین ، من امروز هیچ خبری ندارم تا در مورد تغییرات طولانی مدت که ما به Anthem می آوریم در میان بگذارم. آنچه می توانم بگویم این است که ما همچنان با شما ، جامعه خود ، از طریق PTS ، هنگامی که بتوانیم به شما نشان دهیم چیست ، همکاری خواهیم کرد. آینده.”

طبق اعلام NPD ، Anthem پنجمین بازی پرفروش سال 2019 تاکنون در ایالات متحده است. این فقط دنباله های Division 2 ، Madden NFL 20 ، Kingdom Hearts III و Mortal Kombat 11 است.

احتمالاً در تلاش برای جذب هر چه بیشتر مردم ، EA در اوایل این ماه Anthem را به فهرست بازی های رایگان در EA Access و Origin Access اضافه کرد. تهیه کننده اصلی بازی بن ایروینگ در ماه آگوست این تیم را ترک کرد. به محض خروج ، وی گفت که او معتقد است که Anthem آینده ای روشن در پیش دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Anthem

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی