گیم پلی دمو از هیرو های بازی Final Fantasy 7 Remake

time

4 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۲۳

main-image

در طول جریان بازی Tokyo Game Show 2019 ، شرکت Square Enix گیم پلی بیشتری از بازی Final Fantasy 7 Remake به نمایش گذاشت. در حالی که اکثر نسخه ی نمایشی همان چیزی بود که در طول E3 2019 نشان داده شد ، اما این شرکت با ارائه ویترین Aerith ، Tifa و Cloud با یک دشمن رئیس ، بینندگان را غافلگیر کرد.

گیم پلی این بازی توسط Yoshinori Kitase روایت می شود ، که به عنوان مدیر اصلی پلی استیشن خدمت کرده و در حال بازسازی است. اگرچه این توضیحات کاملاً به زبان ژاپنی بود ، اما گیم پلی به هواداران این امکان را می داد تا جزئیات جدیدی را جمع آوری کنند. رئیس مورد نظر Aps است که در فاضلاب Midgar با آن روبرو می شود.

Aerith ، که به طور سنتی نقش مهیج کاربر را در مهمانی های Final Fantasy 7 به عهده دارد ، این نشان می دهد که توانایی های جادویی هم تیمی های خود را تقویت می کند. در گیم پلی ، او یک زمینه جادویی را که Tifa وارد آن می شود ،را ایجاد میکند. هنگامی که در داخل میدان Tifa شوید مجموعه ای از اعتصابات تندر متوالیبه سوی شما هجوم می آورند.

در عین حال ، Tifa هنوز هم مأمور مزدور است ، خود را به سمت دشمن می اندازد و شلاقهای وحشیانه مشت و ضربات را تحویل می گیرد. او هنوز هم یک مشت زن است و در حین گیم پلی برخی از حرکات ویژه واقعاً چشمک زن را اجرا می کند. در یک لحظه از یک حرکت Limit Break استفاده شد و او با یک ضربه چشمگیر به سمت سانتر زد.

شاید هیجان انگیز ترین افشاگری Ifrit بود ، که از طریق ماتریا که درون Cloud’s Buster شمشیر کشیده شده بود ، به نبرد فراخوانده شد. Ifrit به طور مستقل فعالیت می کند ، در حالی که بازیکن همچنان کنترل سه عضو حزب را ادامه می دهد. با این حال ، به نظر می رسید که هیولا احضار شده از Cloud پیروی می کند ، با اینکه خود را به سمت دشمن شلیک کرده و هنگامی که Cloud در این جرم بود ، آتش سوزی کرد و به او حمله کرد ، اما وقتی احضار کننده وی او را احضار کرد ، به عقب بازگست. همچنین می توان به Ifrit دستور داد از توانایی های ویژه ای مانند Flare Burst استفاده کند ، که آتش جهنم را برای آسیب رساندن به Aps احضار کرد.

پیش از ترک میدان جنگ ، Ifrit یک سیکلون چرخان از شعله های آتش را احاطه می کند که دشمن را پیچیده و درنهایت ضربه قاتل را برطرف می کند. این یک حرکت سینمایی چشمک زن و سینمایی بود که بسیار جالب به نظر می رسید.

در حین ارائه ، کیتاز همچنین مینی بازی جدید چمباتمه را نشان داد ، که کاملاً چشمگیر بوده است. در حالی که نسخه کلاسیک Final Fantasy 7 یک تجربه نسبتاً ساده بود ، نسخه Remade دارای یک عنصر بازی ریتم است که در آن دکمه ها در زمان بندی خاصی فشرده می شوند تا از حفظ تعادل شخصیت جلوگیری کنند.

جریان پلی استیشن TGS در حال انجام است و در زمان نوشتن فیلم این فیلم به صورت آنلاین از طریق کانال های رسمی منتشر نشده است. با این حال ، شما می توانید عکس گرفتن از طرفداران مانند تصویر بالا را مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی: گیم پلی Cyberpunk 2077 و جزئیایت آن بطور کلی– بخش اول

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی