محتوای پس از انتشار Borderlands 3 با جزئیات و رویداد های رایگان

time

3 دقیقه-31 آگوست 2019

main-image

در PAX West , شرکت Gearbox اولین مرحله از محتوای پس از انتشار Borderlands 3 را اعلام کرد. غارت کردن سه اسلحه از دراپ ها که قرار است امسال از این محتوا منتشر شود , اعلام کرده است که تعداد بیشتری از محتواها در سال 2020 در دسترس قرار میگیرند. تقویم کامل این محتوا در تصویر زیر قابل مشاهده است.

پس از انتشار , Borderlands 3 یک رویداد با زمان محدود در هالووین با نام Bleody Harvest دریافت میکند. این رویداد شامل موضوعات شبه وار و ماموریت های جانبی خواهد بود و تکمیل این موارد به شما این امکان را میدهد که پاداش های بسیار خوبی دریافت کنید.بعدا در همان سال, رویداد بسیار بزرگ تری به نام Maliwan Takedown منتشر خواهد شد. این رویداد نقشه کانلا جدید را به Borderlands 3 اضافه میکند و منطقه پر از دشمن های جدید , رئیس جدید و سلاح ها و پاداش های قدرتمند خواهد بود. هر دو رویداد Bloody Harvest و Maliwan Takedown رایگان خواهند بود.

اولین مرحله از محتوای پس از انتشار Borderlands 3

سر انجام, قبل از پایان سال 2019 , Borderlands 3 اولین بسط بزرگ DLC خود را دریافت میکند.این بسط های بزرگ رایگان نیستند.اما محتوای بیشتری نسبت به رویداد های رایگان دارند. DLC نیز در Season Pass گنجانده میشود, بنابر این پس از خرید نسخه Borderlands 3 Super Deluxe تمام این امکانات برای شما باز خواهد شد. مانند سایر افزودنی های رایگان , این DLC ماموریت ها جانبی جدید , دشمنان و غارتگری را نیز اضافه میکند , اما ماموریت های تبلیغاتی در Borderlands 3 افزایش میابد که دنباله رو داستان اصلی این بازی است.

جالب است که بدانید Gearbox برای ورود به Borderlands 3 در سال 2020 چه تغییراتی انجام داده است . محتوای پس از انتشار Borderlands 2 عمدتا رویداد های قابل پخش مثل Vault Hunters و یا ماموریت های داستانی اضافه بود که در صورت تمایل بازیکن میتوانست با دشمن جدید رو به رو شود. این بازی تنها در تعطیلات و تاریخ های جشن تغییراتی در خود ایجاد میکرد و به گسترش مپ خود میپرداخت. سپس Borderlands 3 آمد و باعث تغییر برخی از چیزها شد, مانند چگونگی افزایش درخت مهارتی و مهارت های فعال , دادن شخصیت بیشتر به Vault Hunters, حرکت سیاره پاندورا و اجرای مکانیک حرکت , با الهام از بازی های مدرن مانند Titanfall 2.

Borderlands 3 در تاریخ 13 سپتامبر در فروشگاه اپیک گیمز و ایکس باکس وان منتشر میشود . همچنین این بازی قرار است بر روی کنسول گوگل استادیا نیز منتشر شود.

حداقل سیستم مورد نیاز Borderlands 3

مطلب پیشنهادی: شرکت دیزنی تاریخ انتشار فصل 7 Star Wars: The Clone Wars را اعلام کرد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی