عضویت/ورود

محتوای پس از انتشار Borderlands 3 با جزئیات و رویداد های رایگان

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - 3 دقیقه

محتوای پس از انتشار Borderlands 3 با جزئیات و رویداد های رایگان

در PAX West , شرکت Gearbox اولین مرحله از محتوای پس از انتشار Borderlands 3 را اعلام کرد. غارت کردن سه اسلحه از دراپ ها که قرار است امسال از این محتوا منتشر شود , اعلام کرده است که تعداد بیشتری از محتواها در سال ۲۰۲۰ در دسترس قرار میگیرند. تقویم کامل این محتوا در تصویر زیر قابل مشاهده است.

پس از انتشار , Borderlands 3 یک رویداد با زمان محدود در هالووین با نام Bleody Harvest دریافت میکند. این رویداد شامل موضوعات شبه وار و ماموریت های جانبی خواهد بود و تکمیل این موارد به شما این امکان را میدهد که پاداش های بسیار خوبی دریافت کنید.بعدا در همان سال, رویداد بسیار بزرگ تری به نام Maliwan Takedown منتشر خواهد شد. این رویداد نقشه کانلا جدید را به Borderlands 3 اضافه میکند و منطقه پر از دشمن های جدید , رئیس جدید و سلاح ها و پاداش های قدرتمند خواهد بود. هر دو رویداد Bloody Harvest و Maliwan Takedown رایگان خواهند بود.

اولین مرحله از محتوای پس از انتشار Borderlands 3

سر انجام, قبل از پایان سال ۲۰۱۹ , Borderlands 3 اولین بسط بزرگ DLC خود را دریافت میکند.این بسط های بزرگ رایگان نیستند.اما محتوای بیشتری نسبت به رویداد های رایگان دارند. DLC نیز در Season Pass گنجانده میشود, بنابر این پس از خرید نسخه Borderlands 3 Super Deluxe تمام این امکانات برای شما باز خواهد شد. مانند سایر افزودنی های رایگان , این DLC ماموریت ها جانبی جدید , دشمنان و غارتگری را نیز اضافه میکند , اما ماموریت های تبلیغاتی در Borderlands 3 افزایش میابد که دنباله رو داستان اصلی این بازی است.

جالب است که بدانید Gearbox برای ورود به Borderlands 3 در سال ۲۰۲۰ چه تغییراتی انجام داده است . محتوای پس از انتشار Borderlands 2 عمدتا رویداد های قابل پخش مثل Vault Hunters و یا ماموریت های داستانی اضافه بود که در صورت تمایل بازیکن میتوانست با دشمن جدید رو به رو شود. این بازی تنها در تعطیلات و تاریخ های جشن تغییراتی در خود ایجاد میکرد و به گسترش مپ خود میپرداخت. سپس Borderlands 3 آمد و باعث تغییر برخی از چیزها شد, مانند چگونگی افزایش درخت مهارتی و مهارت های فعال , دادن شخصیت بیشتر به Vault Hunters, حرکت سیاره پاندورا و اجرای مکانیک حرکت , با الهام از بازی های مدرن مانند Titanfall 2.

Borderlands 3 در تاریخ ۱۳ سپتامبر در فروشگاه اپیک گیمز و ایکس باکس وان منتشر میشود . همچنین این بازی قرار است بر روی کنسول گوگل استادیا نیز منتشر شود.

حداقل سیستم مورد نیاز Borderlands 3

مطلب پیشنهادی: شرکت دیزنی تاریخ انتشار فصل ۷ Star Wars: The Clone Wars را اعلام کرد

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشار سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-2 دقیقه

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاده است ، و این بازی RPG آینده را از تاریخ انتشار ۱۶ آوریل اصلی خود به تاریخ ۱۷ سپتامبر عقب می اندازد. این بازی هنوز هم برای Xbox One ، PS4 ، PC و Google Stadia منتشر می شود اما اکنون نیز در یک نقطه شروع می شود. به نظر می رسد یک اعلامیه برای نسخه های نسل بعدی در Xbox Series X و PlayStation 5 قابل قبول است.

CD Projekt Red در بیانیه مطبوعاتی ، که در زیر تعبیه شده است ، نوشت: “ما در حال حاضر در شرایطی هستیم که بازی کامل و قابل پخش باشد ، اما هنوز نیاز است کارهایی انجام می شود.” “Night City عظیم است و پر از داستان ، محتوا و مکانهای دیدنی ، اما به دلیل مقیاس عالی و پیچیدگی آن ، ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا کارهای پخش ، رفع و صیقل را تمام کنیم. ما می خواهیم سایبر پانک ۲۰۷۷ یک بازی عالی باشد. تاج موفقیت برای این نسل و به تعویق انداختن راه اندازی ، ماههای ارزنده ای را برای ساخت بازی کامل به ما خواهد داد. ” CD Projekt Red افزود: با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر ، “پیشرفت های منظم” در پیشرفت بازی وجود خواهد داشت.

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

Night City تنظیم سایبر پانک ۲۰۷۷ است و CD Projekt Red گفت که می خواهد طراحی این شهر را ایجاد کند تا یک ” محیط منحصر به فرد” را در فضای سایبر ارائه دهد. مارت جانکرز ، هماهنگ کننده هنر مفهومی سایبر پانک ۲۰۷۷ ، در مصاحبه با GamesIndustry.Biz گفت: “وقتی سال گذشته نمایشی را نشان دادیم ، ابتدا از تعجب می گفتند که خیلی آفتابی است.” “آنها انتظار داشتند سایبر پانک محیطی بارانی و تاریک داشته باشد اما شما می توانید یک شهر سایبر پانک در کالیفرنیا بسازید. البته در آنجا باران می بارد ، زیرا ما یک سیستم هواشناسی داریم و شب نیز خواهد بود ، اما ما واقعاً در تلاش هستیم که بهترین محیط را برای این بازی فراهم کنیم.

این شهر با تاریخ خاص خود ساخته شده است که در چهار دوره مجزا صورت می گیرد. در زمان آنتروپیسم ، فقر شدید وجود داشت. کیتچ شاهد افزایش طبقه متوسط و اشرافی و ایجاد کالاهای رنگارنگ و غریب است. در زمان نومیلیتاریسم ، ثروتمندان به شهر شب حمله کردند و آسمان خراش های برجسته ای ساختند. سرانجام ، نئوکیتچ ابتدای ثروتمند را برای اتخاذ سبک رنگارنگ تر فقرا در هنگام طراحی ساختمان دید. همه این سبک ها روی یکدیگر پیچیده اند و شهری را ایجاد می کنند که می توانید بلافاصله زمانی را که ساخته شده است شناسایی کنید .

لایه هایی برای طراحی Night City و کلیه ساکنان آن وجود دارد ، بنابراین وقتی شما به اطراف می رانید و بنایی را می بینید که به رنگ صورتی با این لبه های نرم است ، و پنجره ها به نوعی به شکل نرم هستند ، می دانید که این سبک کیت است ، و می دانید که در آن دوره ساخته شده است که در آن زمان مردم پول بیشتری داشتند ، “جانکرز گفت:” این به شما می گوید یک داستان در مورد پیشینه شهر است ، و یک لایه اضافی از باورپذیری می دهد. “

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی