معرفی و بررسی بازی زیبا و محبوب Borderlands 3 همراه با تریلر

time

10 دقیقه-۱۳۹۸/۰۶/۲۲

main-image

پس از انتشار نا امید کننده Borderlands: The Pre-Sequel در سال ۲۰۱۴ میتوان گفت , Borderlands 3 یک بازگشت باشکوه به اوج است. این بازی باعث شده که طرفداران دو نسخه اول این بازی را با هم متحد کند و تجربه غارت و ضرب و شتم و همکاری را افزایش میدهد. Borderlands 3 قابلیت های دو نسخه اول خود را به خود افزوده و همچنین قابلیت های جدیدی به خود اضافه کرده است. پیشرفت های قابل توجهی در این بازی دیده میشود, همچنین Borderlands 3 آزادی بیشتری به شما خواهد داد.

هفت سال Borderlands 2, مجموعه Borderlands 3 می آید تا روایت های ایجاد شده در بازی را پیچیده تر کند, همچنین مراحل جدید و جذاب به آن اضافه کرده و در آینده نیز به آن اضافه خواهد کرد.این مراحل بسیار رضایت بخش است به خصوص برای کسانی که بیش از ۱۰ سال است که این مجموعه را دنبال میکنند.

آشنایی با شخصیت ها و کاربرد آنها

شما بعنوان یکی از چهار شکارچی , Vault Hunters , Zane the operative , Amara the Siren و FL4K beastmaster در منطقه شبه نظامی Crimson Raiders برای دفاع از تمدن و جامعه استخدام میشوید. سیاره پاندورا پر از زباله است.Crimson Raiders به رهبری کاپیتان لیلیث است که او همراه برادرش یعنی تروی بسیار محبوب هستند , که برای متقاعد کردن افراد آنها را یاری میکنند تا به قدرت عظیم و جوایز که در سر تا سر جهان پخش شده اند دست یابند. شروع داستان Borderlands 3 کمی آرام است اما به سرعت وارد بخش هیجانی داستان میشود. غارت و تیراندازی هنوز هم در کانون توجه Borderlands 3 قرار دارد ، اما مبارزات انتخاباتی آن نیز داستانی کاملاً نوشته شده از ایثار ، اهمیت خانواده و مسئولیت قهرمانان را به نمایش می گذارد.

Borderlands 3 برای ایجاد نوع شخصیت مورد نظر ، انعطاف پذیری بیشتری نسبت به گذشته ایجاد می کند. برای اولین بار در این مجموعه ، شکارچیان Vault همه یک مهارت فعال گره خورده به هر یک از سه درخت مهارت مربوطه دارند. به عنوان مثال ، Amara می تواند Phaseslam را برای مقابله با خسارتهای گسترده از نزدیکی ، Phasecast برای از بین بردن دشمنان از دور ، یا Phasegrasp به کنترل جمعیت ، تجهیز کند یا توانایی های ابتدایی خود را در یک هدف متمرکز کند.

با استفاده از جعبه های هر سه درخت مهارت ، می توانید هریک از این مهارت ها را به روش های معنی دار تکامل دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید توانایی منطقه Phaselam اثر Amara را به چیزی دقیق تر تبدیل کنید ، می توانید آن را با جعبه های موجود در درختان مهارتی Brawl و Fist of the Elements تغییر دهید تا این توانایی ، Amara را به عنکبوتی تغییر دهد. مانند موجودی که پرتوهای آتش سوزی مبتنی بر آتش را قبل از اینکه در لایه برداری کوچکتر به زمین بیفتد ، تیراندازی می کند. همچنین Phasecast و Phasegrasp می توانند به روشهای دیگری تکامل یابند – گزینه های بی شماری برای نحوه مبارزه با Arma ارائه می دهد. همین مورد را می توان برای Zane ، Moze و FL4K نیز گفت.

آزادی بیشتر در این بازی نسبت به نسخه های قبلی

در نتیجه Borderlands 3 برای یک دوست بسیار ساده است اما شما در میدان جنگ نقش های کاملا متفاوتی خواهید داشت.این آزادی اضافه شده همچنین باعث می شود که بازی Borderlands 3 کاملاً انفرادی در مقایسه با بازی های قبلی در حق رای دادن انجام شود ، زیرا در این صورت شما محدود به کلاس های محدود شده بر اساس انتخاب Vault Hunter نیستید. به لطف Coop شما میتوانید در غارت یک همکار پیدا کنید و راحت تر غارت کنید.

آزادی ساخت لایه ها بیشتر از درخت های مهارتی Vault Hunter برای شما خواهد بود. توسعه دهندگان این بازی به وضوح تغییرات چشمگیری در اسلحه های این بازی ایجاد کرده اند. اسلحه های مالوین نسبتاً ضعیف هستند اما هر یک از آنها گلوله های ابتدایی شلیک می کند ، به عنوان مثال به شما امکان می دهد تا بتوانید راحت تر محافظ الکتریکی کنید ، زره را ذوب کرده و یا از طریق گوشت بسوزانید ، در حالی که یک سلاح گرم Hyperion هنگام هدف قرار دادن مناظر ، یک میدان نیرو را در مقابل شما جمع می کند و دقیق تر می شود. به محض کشیدن ماشه تفنگ ها شما به صورت واضح متوجه این تغییرات خواهید شد و این نشان میدهد توسعه دهنده میخواهد کنترل قدرت ها را آسان تر شود.

اسلحه ها در بازی Borderlands 3

Borderlands 3 دارای اسلحه های بسیار منحصر به فردی است که تنوع گسترده ای از جلوه های لذت بخش را ارائه می دهد. برخی از آنها دارای تغییراتی در گیم پلی هستند ، مانند یک تفنگ تیرانداز از خفا که می تواند به اسلحه تبدیل شود. اما Borderlands 3 همچنین اسلحه هایی دارد که فقط بازیگوش و عجیب و غریبانه هستند. مواردی که به خاطر عملکرد شما توهین می کنند و شما را اذیت می کنند یا فقط گلوله های بیشتری را شلیک می کنند. شما هرچه درجه خود را ارتقا دهید به سرعت شلیک بالاتری دست خواهید یافت , در همین حین دشمنان شما نیز سخت تر خواهند شد. Borderlands 3 هرگز به شما امکان نمی دهد سلاح های جدیدی را برای آزمایش کردن به وجود بیاورید ، به تدریج با افزایش پتانسیل انفجاری و اثرات wacky سلاح هایی که می یابید ، که به نوبه خود به عنوان یک نمایش تصویری رضایت بخش از اینکه چقدر قوی تر از تعداد آسیب های بالاتر هستید عمل می کند.

حتی بدون غارت کردن نیز میتوان بازی را رو به جلو برد , شما میتوانید با امتیازی که از منفجر کردن جمجمه دشمنانتان بدست می آورید لوازم خود را ارتقا دهید. وقتی هدف اصلی را نمی گیرید ، دشمنان عمدتاً با فریاد نبرد نهایی بیرون می روند , از فریادهای دلخراش برای نجات گرفته تا توهین های طنزآمیز. در نتیجه ، مبارزات کسل کننده نیست ، با انتخاب Vault Hunter شما در لحظات کوتاه که دوباره بارگیری می کنید و راه خود را به سمت قربانی بعدی خود می کنید ، آنرا فریاد می زند.

با این Borderlands 3 یک بازی بسیار سرگرم کننده است اما گاهی اوقات شما با چالش هایی رو به رو میشوید که ممکن است مدت زمان زیادی را برای عبور از آن صرف کنید و این حق انتخاب شما را متوقف خواهد کرد. بسیاری از رئیس ها عالی به نظر می رسند و دارای موسیقی با موضوع باورنکردنی هستند ، اما همه آنها به یک استراتژی یکسان می باشند: نقاط ضعف را شلیک کنید ، از حملات فرار کنید یا از آنجا پرش کنید و تکرار کنید.

رئیس ها در این بازی وقتی به اواخر عمر خود میرسند کاملا وحشی میشوند و ممکن است هر شلیک و حمله ایی را جا خالی دهند و شما اگر دست از پا خطا کنید ممکن است به ضرر شما تمام شود. بنابراین وقتی با رئیس در Borderlands 3 روبرو می شوید ، معمولاً این عمل پر از ضرب و شتم را متوقف می کند زیرا مجبور می شوید با بازی آرامتر و دقیق تر به الگوی رئیس پاسخ دهید.

حرکتهای کوهنوردی و کشویی جدید به شما امکان می دهد تا در محیط های بهتر حرکت کنید و از این رو از حملات خاصی خارج شوید ، اما هر دو مکانیک برای بافندگی در میان آتش های پراکنده با دشمنان عادی مناسب تر هستند ، نه بمباران متمرکز رئیس ها. در نتیجه چندین نبرد رئیس با مشکل ناخوشایند است ، تا جایی که همه آنها مانند پیشنهادهای مکرر به نظر می رسند که شما باید حداقل با یک شخص دیگر در حال بازی Borderlands 3 باشید. دو یا چند بازیکن به شما امکان می دهند که احیای یکدیگر را تغییر دهید و ماندگاری بیشتری را آسان تر کنید.

شما احساس می کنید بیشتر مانند یک فرد با جرعت در حال اجرا در اطراف هستید و به گروههای مختلفی از دشمنان می پردازید تا اینکه پشت سر خود پنهان شوید و انتظار دارید که رئیس جلوی حمله به شما را بگیرد ، بنابراین با خیال راحت می توانید چند شلیک کنید.

مراحل بازی

خوشبختانه ، نبردهای رئیس فقط بخش کوچکی از فعالیتهای کلی Borderlands 3 را تشکیل می دهند. در بیشتر داستان ، شما می توانید در برابر خاندان به ظاهر بی پایان باند راهزنها یا ارتش حامیان دوقلوها در Calypsos قدم بردارید ، در حالی که می خواهید برای یافتن تکه های کلیدها برای باز کردن طاق ها در سراسر جهان استفاده کنید.

سفر شما خیلی فراتر از سیاره پاندورا را فرا می گیرد و این امکان را برای انواع جدیدی از برخوردهای جنگی در یک سری فراهم می کند که عمدتاً در اطراف بیابان های گسترده باز و پر از راهزن ها یا کارخانه های پر از روبات چرخیده است. به عنوان مثال ، جنگل های Eden-6 حاوی مجموعه ای از حیوانات وحشی خطرناک است که دارای شکار و الگوهای مختلفی هستند و وزن کم یک ایستگاه فضایی مالوین در مدار سیاره پرومته به اسلحه ابتدایی سربازان شرکتی که می خواهید برخلاف آن بپردازید ، می باشد که با پرش بالاتر و راحت تر از بالا به شما حمله می کنند.

برخی از سلاح ها در محیط های خاص از ابزار بیشتری نیز برخوردار هستند ، مانند نارنجک مانند قارچ انفجاری که هنگام ریختن در آب قدرت بیشتری پیدا می کند. انجام این کار بیشتر در تالابهای Eden-6 از تپه های ماسه ای Pandora آسانتر است. کمپین Borderlands 3 شما را هر چند ساعت یک بار در حال حرکت به پشت و جلو بین سیارات می بیند ، که باعث می شود هر تنظیمات از رشد ناپایدار نماند و در عین حال شما را ترغیب به اتخاذ شیوه های جدید بازی ، استراتژی ها و سلاح کند.

حتی اگر Borderlands 3 شما را به مراتب فراتر از محدوده پاندورا بردارد و ببیند شما با متحدان کاملاً جدیدی ملاقات کرده اید و با تهدیدهای پیش از این روبرو نیستید ، بازیگران اصلی شخصیت هایی که ماجراهای را از ابتدا تعریف کرده اند ، هنوز در خط مقدم هستند و داستان برای آن بهتر است. این که آیا شما یک طرفدار طولانی مدت هستید یا خیر ، این ارتباط با Crimson Raiders است که به عنوان انگیزه شما برای جنگ از طریق کمپین عمل می کند.ارتباط شما با Crimson Raiders با هر مأموریتی نیز رشد می کند ، همچنین به لطف سفینه فضایی Sanctuary III کل گروه در طول دوره سفر با شماست.

Tyreen تازه وارد, بدیهی است که شخص بدی است ، اما داستان این کمپین هرگز دلیل قانع کننده ای را برای شما ایجاد نمی کند که چرا می خواهید او را بکشید تا او را به خوبی متوقف کنید. Lilith دوست دارد به شما یادآوری کند که برنامه های Tyreen در نهایت می تواند پاندورا را از بین ببرد ، اما Borderlands 3 مجموعه ای از سیارات را معرفی می کند که می توانند خانه های ترجیحی بیشتری داشته باشند. Tyreen ، و در نتیجه Troy ، هرگز به معنای تهدیدی معتبر نیست که احساس می کنید در نتیجه باید متوقف شوید ، بنابراین دو قلوهای Calypso در عوض احساس می کنند منبع اصلی بسیاری از کمک های طنز Borderlands 3 هستند ، نه شرورهایی که باید متوقف شوند.

خلاصه بررسی Borderlands 3

Borderlands 3 یک بازگشت باشکوه به اوج است. این بازی باعث شده که طرفداران دو نسخه اول این بازی را با هم متحد کند و تجربه غارت و ضرب و شتم و همکاری را افزایش میدهد.

سیاره پاندورا پر از زباله است.Crimson Raiders به رهبری کاپیتان لیلیث است که او همراه برادرش یعنی تروی بسیار محبوب هستند , که برای متقاعد کردن افراد آنها را یاری میکنند تا به قدرت عظیم و جوایز که در سر تا سر جهان پخش شده اند دست یابند.

برای اولین بار در این مجموعه ، شکارچیان Vault همه یک مهارت فعال گره خورده به هر یک از سه درخت مهارت مربوطه دارند.

در نتیجه Borderlands 3 برای یک دوست بسیار ساده است اما شما در میدان جنگ نقش های کاملا متفاوتی خواهید داشت.این آزادی اضافه شده همچنین باعث می شود که بازی Borderlands 3 کاملاً انفرادی در مقایسه با بازی های قبلی در حق رای دادن انجام شود ، زیرا در این صورت شما محدود به کلاس های محدود شده بر اساس انتخاب Vault Hunter نیستید. به لطف Coop شما میتوانید در غارت یک همکار پیدا کنید و راحت تر غارت کنید.

Borderlands 3 دارای اسلحه های بسیار منحصر به فردی است که تنوع گسترده ای از جلوه های لذت بخش را ارائه می دهد. برخی از آنها دارای تغییراتی در گیم پلی هستند ، مانند یک تفنگ تیرانداز از خفا که می تواند به اسلحه تبدیل شود.

خوشبختانه ، نبردهای رئیس فقط بخش کوچکی از فعالیتهای کلی Borderlands 3 را تشکیل می دهند. در بیشتر داستان ، شما می توانید در برابر خاندان به ظاهر بی پایان باند راهزنها یا ارتش حامیان دوقلوها در Calypsos قدم بردارید ، در حالی که می خواهید برای یافتن تکه های کلیدها برای باز کردن طاق ها در سراسر جهان استفاده کنید. با این Borderlands 3 یک بازی بسیار سرگرم کننده است اما گاهی اوقات شما با چالش هایی رو به رو میشوید که ممکن است مدت زمان زیادی را برای عبور از آن صرف کنید و این حق انتخاب شما را متوقف خواهد کرد.

حتی اگر Borderlands 3 شما را به مراتب فراتر از محدوده پاندورا بردارد و ببیند شما با متحدان کاملاً جدیدی ملاقات کرده اید و با تهدیدهای پیش از این روبرو نیستید ، بازیگران اصلی شخصیت هایی که ماجراهای را از ابتدا تعریف کرده اند ، هنوز در خط مقدم هستند و داستان برای آن بهتر است.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Borderlands 3

مطلب پیشنهادی : معرفی و بررسی بازی فضایی Rebel Galaxy Outlaw

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی