Shift Code هایی برای دریافت کلید های جعبه طلایی در بازی Borderlands 3

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۲۶

main-image

اگر بازی Borderlands 3 را انجام داده اید ، احتمالاً صحبت های زیادی در مورد Shift Code ها شنیده اید. اینها کدهایی با زمان محدود هستند که می توانید از آنها برای به دست آوردن کلیدهای طلایی استفاده کنید که جعبه های طلایی در پناهگاه را برای غارت ردیف می کنند. آنها همچنین می توانند لوازم آرایشی بی نظیری را برای شخصیت شما به وجود آورند.

Shift Code ها اغلب از طریق خبرنامه های Gearbox یا حساب های رسانه های اجتماعی توزیع می شوند. در طول اجرای بازی آخر هفته ، رندی پیچفورد از Gearbox یکی از این کد ها را در توییتر به اشتراک گذاشت. این کد از آن زمان به پایان رسیده است ، اما هنوز هم چندین Shift Code ها فعال وجود دارد که دور را می گذرانند.

در زیر می توانید لیستی از همه Shift Code های کار شده و جایزه مربوط به آن را پیدا کنید. توصیه می کنیم که هرچه سریعتر آنها را وارد کنید ، زیرا احتمال دارد زودتر از موعد انقضا تمام شود. اگر Shift Code به دست ما رسید ما سعی میکنیم آنرا در اختیار شما قرار دهیم.

Shift Codes

برای بازخرید یک کد ، آن را در بخش Shift Code های در منوی اجتماعی بازی وارد کنید. همچنین می توانید برای بازخرید Shift Code های به سایت VIP Borderlands وارد شوید. در حالی که پیش بینی اینکه Gearbox کدهای جدید Shift را به اشتراک می گذارد آسان نیست ، اما به احتمال زیاد به زودی در طول رویداد آینده رایگان Bloody Harvest با مضمون هالووین که برای ماه اکتبر برگزار می شود ، آنها را به دست خواهیم آورد.

Shift Code

شما میتوانید دیگر مطالب ما درباره این بازی را مطالعه کنید:

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی