Call of Duty: Modern Warfare ممکن است حالت بتل رویال نداشته باشد

time

3 دقیقه-03 سپتامبر 2019

main-image

Call of Duty: Modern Warfare ممکن است حالت بتل رویال نداشته باشد. توسعه دهندگان Joe Cecot و Taylor Kurosaki به تازگی با Game Informer در مورد امکان بازی Modern Warfare با ویژگی Gametype که توسط PUBG و Fortnite ساخته شده اند , در میان دیگران صحبت کردند و به نظر میرسد که بخش بتل رویال جز بخش های الحاقی به این بازی نخواهد بود.

Cecot گفت : پاسخ ما به این سوال این است که همه ما عاشق سبک بتل رویال هستیم. با این وجود Infinity Ward قصد ندارد که بخش بتل رویال را به بازی Modern Warfare بیفزاید. این بدین معنا نیست که Modern Warfare شامل نبرد های جذاب نخواهد بود, زیرا حالت جدید Ground War از نوع Battlefield با پشتیبانی از 64 بازیکن همراه با وسایل نقلیه است. البته Infinity Ward برای ایجاد نبرد های زمینی برای پشتیبانی از 100 نفر بطور همزمان صحبت کرده است.

در مورد Kurosaki , او گفت در حال حاضر Modern Warfare بسته های الحاقی داغ و بسیار جذابی دارد. بخش داستانی , مولتی پلیر و بتل رویال در یک بسته جای نمیگیرند مگر شما چقدر انتظار دارید؟

این اظهار نظر ها زیر نظر مدیر هنری جوئل امسلی است که در ماه اوت گفت رویه نبرد بتل رویال برای بازیکنان Call of Duty: Modern Warfare فعلا منتفی نشده است. پس از اینکه از او سوال شد که بخش بتل رویال به این بازی اضافه خواهد شد او گفت:باید منتظر بمانیم وببینیم! او همچنین درباره حالت های جدیدی که وجود دارند و به این بازی اضافه نشده اند اظهار ناراحتی کرد.

اگر به دنبال بخش بتل رویال سری بازی Call of Duty هستید پیشنهاد میکنم که حتما Black Ops 4 آن را تهیه کنید . Call of Duty : Black Ops 4 از ویژگی های حالت جنگ رویال به نام خود Blackout برخوردار است.

نسخه جدید Modern Warfare در تاریخ 25 اکتبر برای PS4 ، Xbox One و PC راه اندازی می شود. یک بتا چند نفره در اواخر این ماه آغاز میشود, بنابراین افراد میتوانند آنرا هرچه زود تر امتحان کنند.

مطلب پیشنهادی: فیلم جدید مورتال کمبت در استرالیا در حال ساخت است

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی