گیم پلی Cyberpunk 2077 و جزئیایت آن بطور کلی– بخش اول

time

4 دقیقه-۱۳۹۸/۰۶/۱۰

main-image

همانطور که میدانید Cyberpunk 2077 یک بازی جاه طلبانه از نسل جدید در بازی های RPG است. این بازی توسط CD Projekt Red توسعه داده شده است , که بازی معروف The Witcher 3 را نیز توسعه داده است. جزییات گیم پلی Cyberpunk 2077 مدتی است که شناخته شده است , اما جزییات در مورد پیچیدگی های آن نادر است.

با این حال , CD Projekt Red این بازی را در ۳۰ اوت به صورت عمومی نشان داد. اما این نمایش بسیار شبیه نمایشی بود که در Gamescom و E3 انجام شده و پشت در های بسته بود. اما هنوز این نمایش از گیم پلی Cyberpunk 2077 برای کسانی که برای این بازی لحظه شماری میکنند بسیار ارزشمند بوده است. با این حال , سخنانی که توسعه دهندگان این بازی در مورد گیم پلی آن بود بسیار با ارزش بود.

در این دوره, توسعه دهندگان CD Projekt Red درباره همه چیز از طراحی Night City, جایی که بازی در آن انجام میشود , نحوه چگونگی دستیابی به طراحی sidequest , ترسیم ساختن آن به شخصی سازی و اینکه چه مسیر هایی در ابتدا در اختیار بازیکنان خواهد بود , بحث کردند. اگر این موضوع هم کافی نبود, آنها میرفتند و نوع اسلحه های به کار رفته در Cyberpunk 2077 را فاش کردند و درباره شخصی سازی آنها صحبت کردند.

ما سعی کردیم تمام اخبار مهم در مورد این بازی را جمع آوری کنیم و در لیست زیر قرار دهیم. اگر میخواهید اطلاعات کلی را مشاهده کنید, به مطالب زیر نگاهی بیندازید و یک بررسی کلی بدست می آورید.

گیم پلی Cyberpunk 2077

مسیر های زندگی و خلق شخصیت

گیم پلی Cyberpunk 2077 طوری طراحی شده که به بازیکنان این امکان میدهد مسیر بازی را خودشان تعیین کنند. در عوض هر کاری که شما در طی بازی انجام دهید شخصیتتان در بازی پیشرفت میکند و نتیجه آن برای شما آشکار میشود.

گیم پلی Cyberpunk 2077

چیز های خالص

اگر شما از جمله کسانی هستید که میخواهید برای رد کردن هر ماموریت خلاقیت به خرج دهید , کلاس Netrunner ممکن است یکی از مواردی باشد که شما را در انجام این کار یاری میکند. CD Projekt Red این کلاس رامورد بررسی قرار داد و پی برد که این کلاس بهترین گزینه برای انجام شیطنت در بازی است. این کلاس در گیم پلی Cyberpunk 2077 تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت و شما به وسیله آن میتوانید وسایل الکترونیک موجود در بازی را هک کنید. از آنجا که هرچه در Night City وجود دارد دارای یک تراشه رایانه ایی است شما میتوانید اکثر وسایل را هک کنید و به آنها نفوذ کنید.

گیم پلی Cyberpunk 2077

تلاش برای موارد جانبی

پس از موفقیت چشمگیر The Witcher 3 , این شرکت به این پی برد که بازی فقط نباید شامل مراحل اصلی باشد و باید ماموریت های فرعی نیز داشته باشد تا بازیکنان بتوانند از بازی بیشتر لذت ببرند. CD Projekt Red به توسعه دهنگان خود دستور داد گه در بازی Cyberpunk 2077 مراحل فرعی و جذابی به کار ببرند تا بازیکن حس یکنواختی در این بازی نداشته باشد.این عمل باعث میشود که شخصیت بازیکنان در بازی پخته تر شود.

گیم پلی Cyberpunk 2077

وجود دلال در بازی

حالا ممکن است از خود بپرسید که چگونه و در کجا باید ماموریت های فرعی را یافت کنیم. در Witcher 3 ماموریت های فرعی بر روی تابلو ها گاه به گاه یافت میشد. اما در Cyberpunk 2077 , توسعه دهنده خلاقیت به خرج داده و برای دریافت های ماموریت های فرعی دلال هایی در سر تا سر نقشه قرار داده تا شما بتوانید از آنها ماموریت های فرعی دریافت کنید.

گیم پلی Cyberpunk 2077

محوطه شهر ۲۰۷۷

Night City به اندازه دنیای Witcher بزرگ نخواهد بود اما CD Projekt Red گفته که جزئیاتش از آن بیشتر است. این به این معنی است که طراحی نقشه این شهر بسیار دقیق و خلاقانه است و مورد توجه بیشتری قرار گرفته است و مطمئن شده اند که نقشه کاملا ارگانیک باشد.

گیم پلی Cyberpunk 2077

استایل و جسم ها

یکی از جدید ترین اطلاعاتی که به ما رسیده این است که CD Projekt Red توجه زیادی بر روی شخصی سازی ها داشته است زیرا باور دارد که هر کس شخصی سازی خاص خود را دارد و اینگونه شخصیت های هر نفر از بازیکنان حتی در ظاهر نیز متمایز خواهد شد.این شرکت با استفاده از این روش میخواهد شخصیت های کاربران خود را دریافت کند تا بتواند در آینده بازی هایی مطابق میل آنها توسعه دهد.

مطلب پیشنهادی: Riot Games در حال حل مشکل تبعیض جنسیتی این شرکت !

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی