گیم پلی Cyberpunk 2077 و جزئیایت آن بطور کلی– بخش دوم

time

4 دقیقه-02 سپتامبر 2019

main-image

همانطور که میدانید Cyberpunk 2077 یک بازی جاه طلبانه از نسل جدید در بازی های RPG است. این بازی توسط CD Projekt Red توسعه داده شده است , که بازی معروف The Witcher 3 را نیز توسعه داده است. جزییات گیم پلی Cyberpunk 2077 مدتی است که شناخته شده است , اما جزییات در مورد پیچیدگی های آن نادر است.

با این حال , CD Projekt Red این بازی را در 30 اوت به صورت عمومی نشان داد. اما این نمایش بسیار شبیه نمایشی بود که در Gamescom و E3 انجام شده و پشت در های بسته بود. اما هنوز این نمایش از گیم پلی Cyberpunk 2077 برای کسانی که برای این بازی لحظه شماری میکنند بسیار ارزشمند بوده است. با این حال , سخنانی که توسعه دهندگان این بازی در مورد گیم پلی آن بود بسیار با ارزش بود.

در این دوره, توسعه دهندگان CD Projekt Red درباره همه چیز از طراحی Night City, جایی که بازی در آن انجام میشود , نحوه چگونگی دستیابی به طراحی sidequest , ترسیم ساختن آن به شخصی سازی و اینکه چه مسیر هایی در ابتدا در اختیار بازیکنان خواهد بود , بحث کردند. اگر این موضوع هم کافی نبود, آنها میرفتند و نوع اسلحه های به کار رفته در Cyberpunk 2077 را فاش کردند و درباره شخصی سازی آنها صحبت کردند.

ما سعی کردیم تمام اخبار مهم در مورد این بازی را جمع آوری کنیم و در لیست زیر قرار دهیم. اگر میخواهید اطلاعات کلی را مشاهده کنید, به مطالب زیر نگاهی بیندازید و یک بررسی کلی بدست می آورید.

گیم پلی Cyberpunk 2077

با Cyberpunk قلب خود را بر روی دستانتان قرار میدهید

اصلاح خود باعث موفقیت شما در Night City و جریان عمیق بازی میشود. توسعه دهندگان CD Projekt Red یک نمای کلی از آنچه که در فضای مجازی وجود دارد و چگونگی تغییر در گیم پلی را نشان میدهند. شما میتوانید مراحل را خیلی سریع پاس کنید و یا حتی با جزییات مراحل را پاس کنید. بنابر این شما با توجه به عادت های خودتان میتوانید مراحل را طی کنید.

گیم پلی Cyberpunk 2077

کشتن یا نکشتن , مسئله این است!

همانطور که قبلا گفته شد , شما میتوانید از هر موقعیتی نزدیک یا دور بمانید و این یکی از خاصیت های تاثیر گذار Cyberpunk 2077 است. این بدین معنا است که اگر میخواهید دستانتان را به خون آلوده نکنید , این بازی دستیابی به آنرا برایتان فراهم میکند. البته Night City میتواند مکان بی قانونی وخصمانه باشد , بنابر این در بسیاری از موارد ممکن است شما را به سمت نبردی که خودتان شروع نکرده اید سوق دهد. با این حال CD Projekt Red اظهار داشت که حتی در این شرایط میتوانند حرمت دیگران راحفظ کنند یا آنرا بشکنند.

گیم پلی Cyberpunk 2077

اسلحه های فروزان

اگر از جمله کسانی هستید که شلیک کردن را جذاب ترین و تنها راه حل مشکلات میدانید گزینه های بسیار مناسبی از اسلحه ها در دسترس شما خواهند بود. سه نوع اسلحه در بازی Cyberpunk 2077 موجود است : اسلحه هوشمند ، سلاح های فنی و سلاح های قدرت. اولین گروه از سه گروه اسلحه ها همانطور که از اسمش پیداست, میتواند بر روی هدف قفل کند و تا وقتی که به هدف برخورد نکند دست از کار نکشد.اسلحه های فنی به شما کمک میکنند که با خلاقیت به حریفانتان مبارزه کنید و یا حتی گلوله های آنها را در هوا با گلوله خود سوراخ کنید! سلاح های قدرت همان چیز هایی هستند که از نامشان پیداست.

گیم پلی Cyberpunk 2077

ضربه توسط هک و کِرَک

ابزار های شما در این بازی تنها تفنگ و چاقو نیست بلکه یک وسیله جذاب به نام نانو سیم در اختیار شما قرار دارد. ظاهرا این وسیله توسط Netrunners برای هک وسایل از راه دور به کار میرود و میتواند حتی بعنوان یک شلاق کشنده به کار رود و دشمنان را از بین ببرد.

گیم پلی Cyberpunk 2077

سه تا تانگو طول می کشد

زمینه دیگری که بازیکنان در آن حق نتخاب دارند playstyle است. مجددا Projekt Red , کاملا روشن ساخت که این سبک ها سفت و سخت نیستند, زیرا میتوان مهارت ها را با هم ترکیب کرد و با هم هماهنگ ساخت تا همان شخصیتی به وجود بیاید که خود بازیکن وجود خود را در بازی احساس کند. بازی Cyberpunk 2077 ابتدا با سه مود Netrunner ، Solo و Techie کار خود را آغاز میکند.

گیم پلی Cyberpunk 2077

باند های اصلی

Pondsmith, در مورد باند های اصلی Cyberpunk 2077 یعنی Voodoo Boys و Animals بحث کرد.هر دو در اقیانوس آرام , منطقه ایی در Night City وجود داند و جویای قدرت هستند. هر کدام منشا ,سبک, شیوه زندگی و فرهنگ تاثیر گذار خود در جامعه بازی هستند.

گیم پلی Cyberpunk 2077

سفارشی سازی اسلحه ها بسیار وسیع است

مانند بازی های قبلی Projekt Red امکانات زیادی برای شخصی سازی اسلحه ها و کارکتر برای شما در Cyberpunk 2077 فراهم است. این سطح شخصی سازی شامل همه سلاح های این بازی میشود و شما میتوانید به صورت گسترده آن را تغییر دهید. از نظر شخصی سازی دو مدل برای اسلحه وجود دارد : آماری و ظاهری. از نظر آماری یعنی شما میتوانید هر طور که میخواهید قدرت و سرعت و دقت اسلحه را تنظیم کنید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی