Bungie قرار است سیزن پَس را به Destiny 2 اضافه کند

time

3 دقیقه-30 آگوست 2019

main-image

Bungie در ادامه به جزییات عمده تغییرات بازی Destiny 2 با آغاز سال سوم انتشار آن و عرضه Shadowkeep , به گسترش بعدی آن میپردازد. ما قبلا میدانستیم که Bungie در حال تغییر اساسی برترین فروشگاه خود یعنی Eververse و جوایز مختلف آرایشی است که از آن دریافت میکنیم. حال ما بیشتر میدانیم که چگونه در فصل های آیندخ پاداش های بسیاری بدست آوریم تا بتوانیم از این فروشگاه ها محصول بخریم.

در اخبار جدید , لوک اسمیت از سیستم جدید سیزن پس که قرار است سال دیگر برای Destiny 2 منتشر شود , گزارش داد. در Destiny 2 بازیکنان پَس سالانه خریداری میکنند. که شامل سه فصل جدید از محتوای جدید است.از جمله فعالیت ها و داستان جدید , سلاح های جدید و تجهیزات آرایشی جدید.

قیمت سیزن پَس در این بازی نیز 10 دلار است و تقریبا عملکرد آن مشابه بازی هایی فورتنایت و ایپکس لجند است.

سیزن پَس Destiny 2

با شروع فصل جدید Destiny 2 کسانی که پَس سالانه که بدلیل اینکه شامل 4 فصل است قیمتش 40 دلار است میتوانند از این سیزن پس برخوردار باشند و عملکرد آن دقیقا شبیه بتل پَس بازی فورتنایت است. این بازی میخواهد برای کهش قیمت و راحتی کاربرانش به جای خرید پَس سالانه آن را به صورت فصلی در بیاورد تا خرید آن آسان تر شود. در پَس جدید اسلحه های عجیب غریب و لوازم آرایشی بسیار جذابی موجود است و بعضی از آنها را میتوانید به صورت رایگان بدست آورید.

این سیستم جدید هیچ تغییر ساختاری در Destiny 2 ایجاد نمیکند و کسانی که پَس سالانه خریداری میکنند با کسانی که فصلی خریداری میکنند هیچ تفاوتی نخواهند داشت.اسمیت نوشت, هر سیزن پَس دارای 100 سطح است و شما اگر وقت بازی کردن برای رساندن به سطح آخر آنرا ندارید میتوانید سطح های آنرا خریداری کنید و این اجازه را Bungie به شما خواهد داد.

Premium Season Pass شامل:

Free Season Pass شامل:

همه بازیکنان دریافت می کنند:

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Destiny 2

مطلب پیشنهادی: مورتال کمبت 11 میزبان جوکر و ترمیناتور خواهد بود !

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی