تعداد لایک در پست های فیسبوک حذف خواهند شد

time

2 دقیقه-03 سپتامبر 2019

main-image

آیا شما هم از آنگونه افراد هستید که با دیدن تعداد لایک کم پست های فیس بوک ان ها را نادیده میگیرید؟و اگر پست شما را کم لایک کنند مضطرب می شود؟

یک خبر خوب فیسبوک می خواهد تعداد لایک ها را از پست های خود حذف کند، یعنی دیگر تعداد لایک پست ها نمایش داده نمی شود.

این ویژگی های پنهان کردن ابتدا در اینستاگرام تست شده بود و اکنون در فیسبوک درحال تست و بررسی است و درآینده در دسترس کاربران قرار می گیرد.

در این تغییر افرادی که پست ارسال می کنند ، می توانند تعداد لایک ها را مشاهده کند ولی برای دیگر افراد قابل مشاهده نخواهد بود.

این ویژگی تنها در کشور های برزیل، ژاپن،کانادا،استرالیا،نیوزلند ، ایتالیا و ایرلند در حال آزمایش است . البته تعداد لایک ها را افراد آشنا و کسانی که شماره شما را دارند دریافت می کنند.

فیسبوک مانند اینستاگرام به افراد عادی فقط تعدادی از واکنش های کاربران را نسبت به پست نمایش می دهد و بقیه آن ها قابل مشاهده نیستند.وفقط صاحب پست تمام آن ها را میبیند.

برای دیدن پست رسمی در این مورد در اینجا کلیک کنید

فیسبوک گفته است پنهان سازی تعداد لایک در فیسبوک قطعی خواهد بود و در تست اینستاگرام تاثیرات مثبتی دریافت کرده است و جنبه های منفی آن بسیار کم است.

این ویژگی واقعا خوب است چون امروزه افراد جوان در شبکه های اجتماعی متحمل فشار های روانی هستند و این باعث می شود که خود را با افرادی که هزاران لایک دریافت می کنند مقایسه نکنند،که موجب می شود فشار روانی و اضطراب در بین کاربران کم شود و تعداد ارسال پست در فیسبوک بیشتر شود.

مطلب پیشنهادی:ویژگی جدید اینستاگرام:محدود کردن افراد مزاحم در کامنت ها

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی