راهنمای بدست آوردن قوطی های جوکر در رویداد کراس اوور Fortnite Batman

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۳۱

main-image

اکنون رویداد کراس اوور Fortnite Batman در حال انجام است و مجموعه ای از محتوای الهام گرفته از Batman را برای بازی به ارمغان می آورد. نه تنها پوسته های بتمن و سایر لوازم آرایشی برای خرید از فروشگاه درون بازی وجود دارد ، همچنین مجموعه ای از چالش های محدود زمان بتمن برای تکمیل وجود دارد ، که این باعث می شود پاداش های دیگری مانند Catwing Glider باز شود.

رویداد کراس اوور Fortnite Batman تا اول اکتبر زنده خواهد بود ، بنابراین شما باید تا آن زمان همه آنها را تکمیل کرده و یک جایزه ویژه را کسب کنید. خوشبختانه ، بسیاری از وظایف نسبتاً ساده هستند و با پشتکار کافی قابل پاک کردن هستند ، اما یکی از مشکلات که ممکن است مشکل خاصی برای شما ایجاد کند ، از شما می خواهد تا از قوطی های Joker که در مکان های مختلف نامگذاری شده اند ، خنثی کنید. اگر مطمئن نیستید که به کجا نگاه کنید ، توضیح می دهیم که در کجا باید بروید و در زیر چه کاری انجام دهید.

مکانهای کولر گازی جوکر کجا هستند؟

برخلاف Bat Signals شما باید برای یک چالش متفاوت بتمن روشن کنید ، قوطی های جوکر در هر مسابقه دقیقاً در مکانهای مشابه ظاهر نمی شوند. با این حال ، مانند ماشین های Vending ، مناطقی که می توانند در آنها تخم ریزی کنند ، ثابت هستند. از این گذشته ، آنها مانند Bat Signals قابل استفاده مجدد نیستند. اگر بازیکن دیگری قبل از شما از قوطی جوکر استفاده کند ، دیگر موجود نخواهد بود. گفته می شود ، چندین مکان وجود دارد که با اطمینان می توانید انتظار داشته باشید که قوطیها ظاهر شوند. ما شخصاً شانس داشته ایم که آنها را در Lucky Landing ، Salty Springs و منطقه جدید Gotham City Rift Zone پیدا کنیم.

مطمئناً اینها تنها قوطیهای پنهان در جزیره نیستند ، بلکه فقط باید سه مورد از آنها را خنثی کنید ، بنابراین توصیه می کنیم به مناطق مشخص شده زیر نگاه کنید. همچنین در قسمت بالای این راهنما می توانید دقیقاً همان جایی را پیدا کنیم که قوطی ها را در ویدیو پیدا کرده ایم.

رویداد کراس اوور  Fortnite Batman

چگونه رویداد کراس اوور Fortnite Batman را تکمیل کنیم؟

پس از قرار دادن یک قوطی جوکر ، برای خنثی کردن آن باید با آن تعامل برقرار کنید. همانطور که چالش بیان می کند ، باید تعداد کارها را در سه مکان مختلف با نام مختلف برای کار خود محصور کنید ، بنابراین نمی توانید سه مورد از آنها را در همان منطقه غیرفعال کنید. هنگامی که هر سه را خنثی کردید ، برای مشکلات خود 10 ستاره جنگ کسب می کنید و یک قدم به باز کردن قفل Catwing Glider نزدیکتر می شوید.

رویداد کراس اوور Fortnite Batman تا اول اکتبر در دسترس خواهد بود ، در حالی که پوسته های بتمن و سایر لوازم آرایشی تا 6 اکتبر در فروشگاه بازی خواهند ماند – در همان روز فصل 10 به پایان می رسد. برای دیدن مناطق چالش های تمام هفته ها میتوانید آنها را در این لینک مشاهده کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز Fortnite

مطلب پیشنهادی: بروزرسانی تابستانی Red Dead Online همراه با سوپرایز!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی