Galaxy A90 5G بررسی شده توسط گیمو(+بررسی کامل دوربین و نرم افزار)

time

4 دقیقه-۲۲ شهریور ۱۳۹۸

main-image

سری A سامسونگ گل سرسبد سری های میانرده های این شرکت چینی است و اکنون هم این شرکت به بلوغ رسیده است و پرچمدار جدیدی برای این سری با نام Galaxy A90 5G وارد بازار کرده است.

چه چیز هایی باعث می شود که یک گوشی قوی شناخته شود؟صفحه نمایش ، دوربین ها ، قدرت سخت افزار و نرم افزار . که A90 تمام آن هارا در خود جای داده است، پس می توان گفت یک محصول و پرچمدار قدرتمند است.

البته سامسونگ فقط نمی خواهد که یک پرچمداررا به شما بفروشد ، ولی با قابلیت 5G که دارد مطمئنا شما خودتان برای خرید آن می روید ، چون اکثر محصولات در شرکت های مختلف از این تکنولوژی پشتیبانی نمی کنند.

خب می رویم که مشخصات آن را مشاهده کنیم ، البته باید بگویم از لحاظ سخت افزار بسیار شبیه به Galaxy A70 است ولی از آن قوی تر است.

مشخصات Galaxy A90 5G

خب در بالا می بینید که مشخصات این گوشی واقعا متعلق به یک گوشی رده بالا است ولی در لیست میان رده ها قرار گرفته است.

یکی از ویژگی هایی که قدرت را در Galaxy A90 5G نشان میدهد دوربین های آن است که می توانند با کیفیت 2160p فیلمبداری کنند .

ممکن است که سوالی برای شما پیش بیاید! منظور از Samsung DeX چیست؟ در جواب باید بگویم که این قابلیتی است که سامسونگ به اندروید اضافه کرده است تا با ویندوز فون ها رقابت کند. در این قابلیت محیط اندروید شما به یک کامپیوتر تبدیل می شود و می توانید چندین زبانه باز کنید و…

“این پست در چند روز آینده آپدیت میشود. و برای شما تصاویری که بادوربین آن گرفته شده و تصاویری از محیط نرم افزاری آن قرار خواهد گرفت”

مطلب پیشنهادی:بررسی سامسونگ Galaxy A70

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی