Note 10 plus چه تفاوت هایی با Note 10 دارد؟ تفاوت های آن ها را در ان پست ببینید

time

3 دقیقه-23 آگوست 2019

main-image

در سال گذشته در Note 9 آنچه که انتظار داشتیم را ندیدیم و تغییرات زیادی نسبت به Note 8 نداشت، و برای جبران شکست نسخه قبلی خود وارد بازار شد. البته با استقبال خوبی هم رو به رو شد! ولی امسال متفاوت است، سامسونگ دست پر آمده است.

Note 10 و Note 10 plus امسال از گوشی های قبلی سامسونگ جدا شده اند، وبر خلاف عادت های سامسونگ عمل کردند و این باعث شد که جنجال هایی را به همراه داشته باشند.

در این مدل 3.5 میلی متری صدا حذف شده است و برای شنیدن موزیک با هندزفری باید ان را با یک تبدیل به محل شارژر ان وصل کنیم.

همچنین در Note 10 شکافی ک برای کارت حافظه جانبی در نظر گرفته بود حذف شده است ولی در نسخهه پلاس آن این شکاف وجود دارد.

همانطور که از سامسونگ انتظار می رفت نسخه پلاس بسیار قوی تر از نسخه معمولی است ، این مدل دارای باتری و شارژر قوی تر ، صفحه نمایش بهتر و… است.

بررسی دقیق مشخصات Note 10 plus

خب در بالا تمام مشخصات این گوشی قدرتمند را مشاهده کردید که می توانید آن را با مشخصات Note 10 مقایسه کنید، که لینک آن در آخر پست قرار دارد.

این گوشی واقعا فوق العاده است و با باتری قوی خود یک شارژر بسیار قدرتمند نیز دارد، که ان را با سرعت هرچه تمام تر شارژ می کند.

صفحه نمایشگر Note 10 plus واقعا فوق العاده است و با کیفیت UHD چشم را نوازش می کند، و این نمایشگر در کنار دوربین های قدرتمندش ان را به یک دوربین عکاسی نیز تبدیل کرده است.

در زیر تصاویری که با دوربین این گوشی گرفته شده اند را قرار میدهیم ولی تجه داشته باشید که به دلیل کیفیت بالای این تصاویر ممکن است یک مقدار طول بکشد که بارگزاری شوند.

تصاویری که با دوربین این گوشی گرفته شده است.

مطلب پیشنهادی:Galaxy Note10 پرچمدار سامسونگ را با مشخصات کامل بشناسید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی