Gears of War 4 دیگراز سوی The Coalition پشتیبانی نمیشود!

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۶/۰۷

main-image

Gears 5 به زودی منتشر میشود و این بدان معنا است که پشتیبانی از بازی قبلی یعنی Gears of War 4 به پایان میرسد . سازنده این بازی یعنی The Coalition در وبلاگ خود گفت که لحظه ایی تلخ و شیرین با برخی از ویژگی های Gears of War 4 است.

وی گفت : ما از آنچه که در Gears 4 بدست آورده ایم بسیار خوشحال هستیم و به آن افتخار میکنیم و این بازی باعث ایجاد یک اتحاد شد که بتوانید بازی جدیدمان یعنی Gears 5 را توسعه دهیم. واقعا از شما سپاسگزارم , عمیقا از همه حمایت های شما از سال ۲۰۱۶ تا کنون متشکرم.

با نگاه به آینده , بخش Ranked Season بازی Gears of War 4 در سال ۲۰۲۰ به پایان میرسد. The Coalition گفت: اکثر بازیکنان سری قبل این بازی دارند به سمت سری جدید آن کوچ میکنند . ما همه جنبه های رتبه بندی بازی Gears of War 4 را حذف خواهیم کرد.

با رفتن به محل رتبه بندی بازی Gears of War 4 دوقابلیت Core و Competitive برای شما ارائه میشود. با توجه به اینکه اکثر بازیکنان به سوی سری جدید این بازی رفته اند دیگر سودی برای این شرکت ندارد که این بازی را پشتیبانی کند.

در کل The Coalition دیگر رویداد جدیدی را در این بازی اضافه نخواهد کرد و تمام تمرکز خود را بر روی نسخه جدید خواهد گذاشت تا بتواند آنرا پر زرق و برق تر از سری قبلی کند.

علاوه بر این این شرکت قصد دارد که یک سیستم ارتقا سطح دائمی به Gears of War 4 اضافه کند, اما گفته که ما انجام این کار را به شما قول نمیدهیم.

همانطور که انتظظار میرفت سرور های این بازی آنلاین خواهند ماند و هرکس که قصد ترک این بازی را ندارد میتواند از آن لذت ببرد.

Gears 5 در تاریخ ۱۰ سپتامبر منتشر میشود , اما کسانی که نسخه اولتیمیت این بازی و یا ایکس باکس گیم پس را تهیه کرده اند , میتوانند این بازی را چهار روز زود تر ااز انتشار عمومی تجربه کنند.

حداقل سیستم مورد نیاز Gears 5

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی فضایی Rebel Galaxy Outlaw

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی