Apple Arcade در دسترس برخی از کاربران iOS 13 قرار گرفت

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۲۶

main-image

در ماه مارس بود که اپل در صنعت بازی Apple Arcade را معرفی کرد،قرار است که اپل آرکید طی چند روز عرضه شود و یکی از بازی های چشمگیر خود را که اختصاصی و تحت انحصار اپل است را به نمایش درآورد.

کاربران می توانند بازی های مر بوط به این سیستم را در دستگاه های iOS خود به اجرا درآورند.اگر شما هم از آن جمله افرادی هستید که انتشار آن اصلا برای شما مهم نیست برای شما یک خبر خوب دارم! درست است که تمام افراد که iOS13 را دارند Apple Arcade را مشاهده می کنند، ولی نمی توانند از ان استفاده کنند چون محدودیت مکانی دارد.

کاربران برای مشترک شدن و استفاده از اپل آرکید باید ماهانه 5 دلار پرداخت کنند(البته بعد از پایان یک ماه استفاده رایگان) .اگر شما اشتراک داشته باشید می توانید به صورت نامحدود به 100 بازی درون این بخش استفاده کنید.به نظر که خوب است چون عنواین بسیار خوبی در ان وجود دارند.

نام تعدادی از بازی های اپل آرکید

Apple Arcade در دسترس برخی از کاربران iOS 13 قرار گرفت

در این مجموعه بازی های بسیار خوبی وجود و اپل در آن یک تجربه جدید را به کاربران نشان می دهد و همچنین قول داده است که عنوان های بعدی که اضافه می شوند،کیفیت بهتری داشته باشند.

اگر شما هنوز هم راضی نشده اید صبر کنید، Apple Arcade قابلیت های دیگری نیز دارد، شما می توانید اکانت خود را حداکثر با 5 نفر از افراد خانواده خود به اشتراک بگذارید و با قابلیت یک پارچه سازی آن را در دستگاه های دیگر خود بازی کنید، همچنین شما می توانید بازی ها را آنلاین دریافت کرده و به صورت آفلاین نیز بازی کنید.

مطلب پیشنهادی:محققان “فلز سازگار” تولید می کنند که حتی می تواند از چشم انسان هم بهتر عمل کند

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی