مورتال کمبت ۱۱ میزبان جوکر و ترمیناتور خواهد بود !

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۶/۰۱

main-image

NetherRealm Studios و WB Games , در Gamescom 2019 یک تریلری برای معرفی کامل شخصیت هایی که قرار است به بازی مورتال کمبت ۱۱ اضافه شوند را نشان دادند. در تریلر فهرستی از مبارزان را که اسامی آنها را در زیر آورده ایم نمایش داده شده اند. کسانی مانند: Terminator , Sindel ، Image Comic’s Spawn و جوکر هستند که هنوز در بازی حضور ندارند.

قبلا به این شخصیت ها اشاره شده بود, اما این اولین بار است که ما ممشاهده کرده ایم که آنها قرار است چگونه در مورتال کمبت ۱۱ ظاهر شوند. نکته قابل توجه این است که , هیچ نشانه ایی از شیظان مرده یعنی Ash Williams که در نشست قبلی سخن از آن بود , وجود ندارد .

این تریلر همچنین تاریخ انتشار هر یک از شخصیت ها را با کاربران به اشتراک گذاشته است. جالب توجه این است که آخرین قهرمانی که به بازی مورتال کمبت ۱۱ در این تریلر اضافه خواهد شد Spawn است که در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۰ به بازی اضافه خواهد شد. اولین شخصیت این تریلر کار خود را تقریبا در مراسم یک سالگی مورتال کمبت ۱۱ آغاز کرد.در زیر زمان انتشار هر قهرمان به شما گفته میشود.

زمان انتشار قهرمان ها

جدا از شخصیت های موجود در کمبات پک , Shao Kahn یکی از قهرمان های این مجموعه هم اکنون در دسترس است. او قبلا بعنوان پاداش قبل از سفارش در دسترس بوده است. هدف اصلی NetherRealm زمینه سازی برای ایجاد یک تورنومنت است همانطور که در مورتال کمبت ایکس انجام داد. البته برخی از این شخصیت ها بعنوان مهمان از بازی Injustice منتقل میشوند, مانند زمانی که ساب زیرو وHellboy و لاک پشت های نینجا در بازی ها ظاهر شدند.

مطلب پیشنهادی: فروشگاه Epic Games قوی تر از گذشته !

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

1

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی