فیلم جدید مورتال کمبت در استرالیا در حال ساخت است

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۶/۰۵

main-image

یک فیلم جدید مورتال کمبت در راه است ,اکنون این فیلم سه نقش اصلی خود را مشخص کرده است. به گزارش هالیوود ریپورتر, جسیکا مک نیامی نقش Sonya Blade را بازی خواهد کرد, در حالی که جاش لوسون در نقش Kano به کارش میپردازد. لوئیس تان نیز که در فیلم دِد پول ۲ بازی کرده نیز به جمع بازیگران این فیلم پیوسته است , اما هنوز هیچی در مورد نقش او مشخص نیست.

تان نقش Shatterstar را در دد پول ۲ و Zhou Cheng را در Iron Fist بازی کرد. او همچنین با مورتال کمبت همکاری داشته و دارد و امیدواریم در فیلم جدید مورتال کمبت بدرخشد. او نیز در فیلم Mortal Kombat X: Generations نقش کونگ جین را به تصویر کشید.

Greg Russo, در حال نوشتن فیلمنامه یک فیلم جدید برای راه اندازی مجدد Resident Evil است.همچنین او نیز در حال نوشتن فیلمنامه فیلم جدید مورتال کمبت است.

این فیلم به کارگردانی سیمون مک کووئید ، مدیر بازرگانی استرالیا ، آغاز میشود که اولین کار گردانی خود را با این پروژه انجام میدهد.این فیلم در استرالیای جنوبی فیلم برداری میشود و قرار است پرفروش ترین فیلم تاریخ آن منطقه باشد.

اولین فیلم مورتال کمبت در سال ۱۹۹۵ توسط Paul W.S ساخته شد. در ادامه آن نیز یک سریال اینترنتی به نام Mortal Kombat Legacy از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ ساخته شد.

اکنون بازی مورتال کمبت ۱۱ که سری جدید آن است جز پرفروش ترین بازی های امسال است.

مطلب پیشنهادی: نگاهی به مراسم افتتاحیه Gamescom 2019

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی