اطلاعاتی درمورد رویداد نیتندو سوئیچ , Nintendo Direct 2019 — بخش اول

time

4 دقیقه-05 سپتامبر 2019

main-image

انتظار بسیار زیادی از رویداد خبری Nintendo Direct 2019 ماه سپتامبر میرفت که امروز پخش شد و در حالی که طی 40 دقیقه به پایان رسید, اما پیشنهادات زیادی داشت. این نمایش که در سپتامبر 2019 به دلیل تمرکز بیشتر بر روی بازی های نیتندو سوئیچ 2019 , برای کسانی که از اخبار بازی های2020 خسته شده اند بسیار جالب بود. همچنین برخی از این موارد را میتواند همین الان یا چند روز آینده بازی کنید, مانند Super Smash Bros. انواع Ultimate DLC, بازی های SNES و موارد دیگر.

نسخه تغییر یافته Overwatch برای سوییچ در ابتدای برنامه اعلام شد و این یک شروع خشن و پرهیجان بود. همه چیز از Deadly Premonition 2 گرفته تا شخصیته های اضافی Smash DLC تا جنگ ستارگان و موارد دیگرنشان داده شده است.در زیر , گزارشی از تمام اخبار مربوط به این رویداد و همچنین ارائه زد و خوردهای پس از پخش را مشاهده خواهید کرد که چند اعلامیه دیگر را ارائه داده است. از طرف دیگر, پشت صحنه Nintendo Direct 2019 را نیز مورد بررسی قرار داده ایم.

چگونه Nintendo Direct 2019 را به صورت کامل تماشا کنیم؟

طبق معمول نیتندو رویداد های خود را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک میگذارد, از جمله کانال های توییچ و یوتیوب .

ورود Overwatch به نیتندو تایید شد

اخبار رویداد Nintendo Direct 2019

Overwatch رسماً به نیتندو سوئیچ می آید و در تاریخ 15 اکتبر منتشر می شود.

SNES Games در راه نیتندو سوئیچ

اعضای بخش آنلاین نیتندو سوئیچ از 5 سپتامبر میتوانند به مجموعه بازی های سوپر نیتندو دسترسی پیدا میکنند. بازی هایی که قرار است منتشر شوند شامل F-Zero ، Super Metroid ، Super Mario World و موارد دیگر از جمله برخی از بازی های غیر منتظره است. البته یک کنترلر مخصوص بازی های SNES برای سوئیچ منتشر خواهد شد.

باز سازی Chronicles Xenoblade اعلام شد

2012 Xenoblade Chronicles برای Wii درحال تغییر است. Chronicles Xenoblade در نسخه Definitive Edition در برخی از نقاط در سال 2020 منتشر خواهد شد.

حالت چند نفره Luigi’s Mansion 3

نیتندو سوئیچ حالت چند نفره جدید را به نام ScreamPark را برای این بازی به نمایش گذاشت. این بخش را میتوان با قابلیت Joy-Con بازی کرد.

Super Kirby Clashدر راه سوئیچ

ورود بازی جدید شرکت Kirby یعنی برای ورود به نیتندو سوئیچ اعلام شده است. این برنامه برای شروع به کار رایگان میباشد و از امروز در دسترس خواهد بود.این برنامه هم حالت تک نفره و هم چند نفره را دارد.

انتشار Trials Of Mana در ماه آوریل

نسخه های RPG Trana of Mana در تاریخ 24 آوریل 2020 ، روی Switch تغییر می کند.

بازگشت نسخه های The Obra Dinn در امسال

یکی از معتبرترین بازیهای رایانه ای سال گذشته ، Return of Obra Dinn ، به Switch تغییر می یابد. نسخه پاییز امسال منتشر می شود.

Little Town Hero از GameFreak یک بازی جدید

بازی جدید سازنده Pokemon GameFreak با عنوان Little Town Hero فاش شد و خیلی زود منتشر میشود.در تاریخ 16 اکتبر منتشر می شود.

مطلب پیشنهادی: Gears of War 4 دیگراز سوی The Coalition پشتیبانی نمیشود!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی