عضویت/ورود

اطلاعاتی درمورد رویداد نیتندو سوئیچ , Nintendo Direct 2019 — بخش اول

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - 4 دقیقه

اخبار رویداد Nintendo Direct 2019

انتظار بسیار زیادی از رویداد خبری Nintendo Direct 2019 ماه سپتامبر میرفت که امروز پخش شد و در حالی که طی ۴۰ دقیقه به پایان رسید, اما پیشنهادات زیادی داشت. این نمایش که در سپتامبر ۲۰۱۹ به دلیل تمرکز بیشتر بر روی بازی های نیتندو سوئیچ ۲۰۱۹ , برای کسانی که از اخبار بازی های۲۰۲۰ خسته شده اند بسیار جالب بود. همچنین برخی از این موارد را میتواند همین الان یا چند روز آینده بازی کنید, مانند Super Smash Bros. انواع Ultimate DLC, بازی های SNES و موارد دیگر.

نسخه تغییر یافته Overwatch برای سوییچ در ابتدای برنامه اعلام شد و این یک شروع خشن و پرهیجان بود. همه چیز از Deadly Premonition 2 گرفته تا شخصیته های اضافی Smash DLC تا جنگ ستارگان و موارد دیگرنشان داده شده است.در زیر , گزارشی از تمام اخبار مربوط به این رویداد و همچنین ارائه زد و خوردهای پس از پخش را مشاهده خواهید کرد که چند اعلامیه دیگر را ارائه داده است. از طرف دیگر, پشت صحنه Nintendo Direct 2019 را نیز مورد بررسی قرار داده ایم.

چگونه Nintendo Direct 2019 را به صورت کامل تماشا کنیم؟

طبق معمول نیتندو رویداد های خود را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک میگذارد, از جمله کانال های توییچ و یوتیوب .

ورود Overwatch به نیتندو تایید شد

اخبار رویداد Nintendo Direct 2019

Overwatch رسماً به نیتندو سوئیچ می آید و در تاریخ ۱۵ اکتبر منتشر می شود.

SNES Games در راه نیتندو سوئیچ

اعضای بخش آنلاین نیتندو سوئیچ از ۵ سپتامبر میتوانند به مجموعه بازی های سوپر نیتندو دسترسی پیدا میکنند. بازی هایی که قرار است منتشر شوند شامل F-Zero ، Super Metroid ، Super Mario World و موارد دیگر از جمله برخی از بازی های غیر منتظره است. البته یک کنترلر مخصوص بازی های SNES برای سوئیچ منتشر خواهد شد.

باز سازی Chronicles Xenoblade اعلام شد

۲۰۱۲ Xenoblade Chronicles برای Wii درحال تغییر است. Chronicles Xenoblade در نسخه Definitive Edition در برخی از نقاط در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

حالت چند نفره Luigi’s Mansion 3

نیتندو سوئیچ حالت چند نفره جدید را به نام ScreamPark را برای این بازی به نمایش گذاشت. این بخش را میتوان با قابلیت Joy-Con بازی کرد.

Super Kirby Clashدر راه سوئیچ

ورود بازی جدید شرکت Kirby یعنی برای ورود به نیتندو سوئیچ اعلام شده است. این برنامه برای شروع به کار رایگان میباشد و از امروز در دسترس خواهد بود.این برنامه هم حالت تک نفره و هم چند نفره را دارد.

انتشار Trials Of Mana در ماه آوریل

نسخه های RPG Trana of Mana در تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۲۰ ، روی Switch تغییر می کند.

بازگشت نسخه های The Obra Dinn در امسال

یکی از معتبرترین بازیهای رایانه ای سال گذشته ، Return of Obra Dinn ، به Switch تغییر می یابد. نسخه پاییز امسال منتشر می شود.

Little Town Hero از GameFreak یک بازی جدید

بازی جدید سازنده Pokemon GameFreak با عنوان Little Town Hero فاش شد و خیلی زود منتشر میشود.در تاریخ ۱۶ اکتبر منتشر می شود.

مطلب پیشنهادی: Gears of War 4 دیگراز سوی The Coalition پشتیبانی نمیشود!

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشار سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-2 دقیقه

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاده است ، و این بازی RPG آینده را از تاریخ انتشار ۱۶ آوریل اصلی خود به تاریخ ۱۷ سپتامبر عقب می اندازد. این بازی هنوز هم برای Xbox One ، PS4 ، PC و Google Stadia منتشر می شود اما اکنون نیز در یک نقطه شروع می شود. به نظر می رسد یک اعلامیه برای نسخه های نسل بعدی در Xbox Series X و PlayStation 5 قابل قبول است.

CD Projekt Red در بیانیه مطبوعاتی ، که در زیر تعبیه شده است ، نوشت: “ما در حال حاضر در شرایطی هستیم که بازی کامل و قابل پخش باشد ، اما هنوز نیاز است کارهایی انجام می شود.” “Night City عظیم است و پر از داستان ، محتوا و مکانهای دیدنی ، اما به دلیل مقیاس عالی و پیچیدگی آن ، ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا کارهای پخش ، رفع و صیقل را تمام کنیم. ما می خواهیم سایبر پانک ۲۰۷۷ یک بازی عالی باشد. تاج موفقیت برای این نسل و به تعویق انداختن راه اندازی ، ماههای ارزنده ای را برای ساخت بازی کامل به ما خواهد داد. ” CD Projekt Red افزود: با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر ، “پیشرفت های منظم” در پیشرفت بازی وجود خواهد داشت.

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

Night City تنظیم سایبر پانک ۲۰۷۷ است و CD Projekt Red گفت که می خواهد طراحی این شهر را ایجاد کند تا یک ” محیط منحصر به فرد” را در فضای سایبر ارائه دهد. مارت جانکرز ، هماهنگ کننده هنر مفهومی سایبر پانک ۲۰۷۷ ، در مصاحبه با GamesIndustry.Biz گفت: “وقتی سال گذشته نمایشی را نشان دادیم ، ابتدا از تعجب می گفتند که خیلی آفتابی است.” “آنها انتظار داشتند سایبر پانک محیطی بارانی و تاریک داشته باشد اما شما می توانید یک شهر سایبر پانک در کالیفرنیا بسازید. البته در آنجا باران می بارد ، زیرا ما یک سیستم هواشناسی داریم و شب نیز خواهد بود ، اما ما واقعاً در تلاش هستیم که بهترین محیط را برای این بازی فراهم کنیم.

این شهر با تاریخ خاص خود ساخته شده است که در چهار دوره مجزا صورت می گیرد. در زمان آنتروپیسم ، فقر شدید وجود داشت. کیتچ شاهد افزایش طبقه متوسط و اشرافی و ایجاد کالاهای رنگارنگ و غریب است. در زمان نومیلیتاریسم ، ثروتمندان به شهر شب حمله کردند و آسمان خراش های برجسته ای ساختند. سرانجام ، نئوکیتچ ابتدای ثروتمند را برای اتخاذ سبک رنگارنگ تر فقرا در هنگام طراحی ساختمان دید. همه این سبک ها روی یکدیگر پیچیده اند و شهری را ایجاد می کنند که می توانید بلافاصله زمانی را که ساخته شده است شناسایی کنید .

لایه هایی برای طراحی Night City و کلیه ساکنان آن وجود دارد ، بنابراین وقتی شما به اطراف می رانید و بنایی را می بینید که به رنگ صورتی با این لبه های نرم است ، و پنجره ها به نوعی به شکل نرم هستند ، می دانید که این سبک کیت است ، و می دانید که در آن دوره ساخته شده است که در آن زمان مردم پول بیشتری داشتند ، “جانکرز گفت:” این به شما می گوید یک داستان در مورد پیشینه شهر است ، و یک لایه اضافی از باورپذیری می دهد. “

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی