اطلاعاتی درمورد رویداد نیتندو سوئیچ , Nintendo Direct 2019 — بخش دوم

time

4 دقیقه-06 سپتامبر 2019

main-image

انتظار بسیار زیادی از رویداد خبری Nintendo Direct 2019 ماه سپتامبر میرفت که امروز پخش شد و در حالی که طی 40 دقیقه به پایان رسید, اما پیشنهادات زیادی داشت. این نمایش که در سپتامبر 2019 به دلیل تمرکز بیشتر بر روی بازی های نیتندو سوئیچ 2019 , برای کسانی که از اخبار بازی های2020 خسته شده اند بسیار جالب بود. همچنین برخی از این موارد را میتواند همین الان یا چند روز آینده بازی کنید, مانند Super Smash Bros. انواع Ultimate DLC, بازی های SNES و موارد دیگر.

Super Smash Bros امروز Banjo و Kazooie را به بازی خود اضافه میکند

اخبار رویداد Nintendo Direct 2019

اوایل امسال جدیدترین جنگنده DLC در Super Smash Bros , قهرمان های Banjo و Kazooie شناخته شدند. اما Banjo و Kazooie اخبار جدیدی از انتشار یک سورپرایز جدید همراه این قهرمانها به همراه آورد . آنها امروز در بازی منتشر شده اند.

قهرمان های زیادی در انتظار Super Smash Bros خواهند بود

نینتندو با ورود شخصیت جدیدی به امروز ، در Nintendo Direct 2019 فاش کرد که چه چیز دیگری برای Smash Ultimate DLC وجود دارد: جنگنده بعدی تری بوگارد از Fatal Fury خواهد بود.

حتی بیشتر قهرمان ها در حال آمدن به Super Smash Bros هستند

در حالی که تنها 5 جنگنده DLC تأیید شده بودند که به Smash Ultimate می آیند ، نینتندو اعلام کرد که حتی تعداد بیشتری از این دسته ها را دنبال می کنند. صفحه اصلی اجرای مسابقه نیز در حال بازگشت است.

اسکین های جدید Pokemon, Undertale به بازی Super Smash Bros میپیوندند

لباس های جدید مبتنی بر بازی هایی مانند Pokemon و Undertale (Sans!) امروز منتشر می شوند. در ایالات متحده آمریکا هر کدام از آنها 0.75 دلار قیمت دارند. در مورد Sans ، آن را با یک بسته موسیقی همراه با یک ترانه که توسط Toby Fox اصلاح شده است ، قرار داده است.

Deadly Premonition در حال انتقال به نیتندو سوئیچ است

بازی شبیه Quirky Twin Peaks مانند Deadly Premonition امروز به عنوان یک بازی خشن و زیبا, به نیتندو سوئیچ اضافه میشود. علاوه بر این ، دنباله ای با عنوان Deadly Premonition 2 در سال 2020 عرضه می شود.

Divinity: Original Sin 2 در حال آمدن به نیتندو سوئیچ

یکی از محبوب ترین بازی ها در سبک آر پی جی یعنی Divinity: Original Sin 2 در حال آمدن به نیتندو سوئیچ است. البته همین دیروز برای نیتندو سوئیچ منتشر شده و شما میتوانید آنرا دریافت کنید.

Doom 64 در حال ورود به نیتندو سوئیچ

تیرانداز کلاسیک Doom 64 در حال تغییر به نیتندو سوئیچ است. در تاریخ 22 نوامبر منتشر می شود.

Tetris 99 2.0 به زودی راه اندازی می شود

نسخه پیشرفتهTetris 99 در تاریخ 5 سپتامبر به عنوان یک بروزرسانی رایگان ارائه می شود. این مأموریت های روزانه و حالت جدید Invictus از جمله موارد دیگر را به بازی اضافه میکند.

شمشیر و جزئیات سپر جدید Pokemon

نینتندو در ادامه جزئیات Pokemon, شمشیر و سپر جدید, در مورد امسال را مورد بحث قرار داده و در مورد ویژگی های جدید شخصی سازی آن و Pokemon جدید بحث کرده است.

Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast در حال آمدن به نیتندو سوئیچ

بازی Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast در اواخر این ماه به نیتندو سوئیچ منتقل می شود. تاریخ دقیق آن در24 سپتامبر می باشد.

مجموعه Assassin’s Creed Rebel تأیید شده است

همانطور که شایع است ، مجموعه Assassin’s Creed Rebel در حال تغییر است. این نسخه در تاریخ 6 دسامبر منتشر می شود و شامل دو بازی Rogue و Black Flag است.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی