عضویت/ورود

اطلاعاتی درمورد رویداد نیتندو سوئیچ , Nintendo Direct 2019 — بخش دوم

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - 4 دقیقه

اطلاعاتی در مورد رویداد خبری نیتندو سوئیچ

انتظار بسیار زیادی از رویداد خبری Nintendo Direct 2019 ماه سپتامبر میرفت که امروز پخش شد و در حالی که طی ۴۰ دقیقه به پایان رسید, اما پیشنهادات زیادی داشت. این نمایش که در سپتامبر ۲۰۱۹ به دلیل تمرکز بیشتر بر روی بازی های نیتندو سوئیچ ۲۰۱۹ , برای کسانی که از اخبار بازی های۲۰۲۰ خسته شده اند بسیار جالب بود. همچنین برخی از این موارد را میتواند همین الان یا چند روز آینده بازی کنید, مانند Super Smash Bros. انواع Ultimate DLC, بازی های SNES و موارد دیگر.

Super Smash Bros امروز Banjo و Kazooie را به بازی خود اضافه میکند

اخبار رویداد Nintendo Direct 2019

اوایل امسال جدیدترین جنگنده DLC در Super Smash Bros , قهرمان های Banjo و Kazooie شناخته شدند. اما Banjo و Kazooie اخبار جدیدی از انتشار یک سورپرایز جدید همراه این قهرمانها به همراه آورد . آنها امروز در بازی منتشر شده اند.

قهرمان های زیادی در انتظار Super Smash Bros خواهند بود

نینتندو با ورود شخصیت جدیدی به امروز ، در Nintendo Direct 2019 فاش کرد که چه چیز دیگری برای Smash Ultimate DLC وجود دارد: جنگنده بعدی تری بوگارد از Fatal Fury خواهد بود.

حتی بیشتر قهرمان ها در حال آمدن به Super Smash Bros هستند

در حالی که تنها ۵ جنگنده DLC تأیید شده بودند که به Smash Ultimate می آیند ، نینتندو اعلام کرد که حتی تعداد بیشتری از این دسته ها را دنبال می کنند. صفحه اصلی اجرای مسابقه نیز در حال بازگشت است.

اسکین های جدید Pokemon, Undertale به بازی Super Smash Bros میپیوندند

لباس های جدید مبتنی بر بازی هایی مانند Pokemon و Undertale (Sans!) امروز منتشر می شوند. در ایالات متحده آمریکا هر کدام از آنها ۰.۷۵ دلار قیمت دارند. در مورد Sans ، آن را با یک بسته موسیقی همراه با یک ترانه که توسط Toby Fox اصلاح شده است ، قرار داده است.

Deadly Premonition در حال انتقال به نیتندو سوئیچ است

بازی شبیه Quirky Twin Peaks مانند Deadly Premonition امروز به عنوان یک بازی خشن و زیبا, به نیتندو سوئیچ اضافه میشود. علاوه بر این ، دنباله ای با عنوان Deadly Premonition 2 در سال ۲۰۲۰ عرضه می شود.

Divinity: Original Sin 2 در حال آمدن به نیتندو سوئیچ

یکی از محبوب ترین بازی ها در سبک آر پی جی یعنی Divinity: Original Sin 2 در حال آمدن به نیتندو سوئیچ است. البته همین دیروز برای نیتندو سوئیچ منتشر شده و شما میتوانید آنرا دریافت کنید.

Doom 64 در حال ورود به نیتندو سوئیچ

تیرانداز کلاسیک Doom 64 در حال تغییر به نیتندو سوئیچ است. در تاریخ ۲۲ نوامبر منتشر می شود.

Tetris 99 2.0 به زودی راه اندازی می شود

نسخه پیشرفتهTetris 99 در تاریخ ۵ سپتامبر به عنوان یک بروزرسانی رایگان ارائه می شود. این مأموریت های روزانه و حالت جدید Invictus از جمله موارد دیگر را به بازی اضافه میکند.

شمشیر و جزئیات سپر جدید Pokemon

نینتندو در ادامه جزئیات Pokemon, شمشیر و سپر جدید, در مورد امسال را مورد بحث قرار داده و در مورد ویژگی های جدید شخصی سازی آن و Pokemon جدید بحث کرده است.

Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast در حال آمدن به نیتندو سوئیچ

بازی Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast در اواخر این ماه به نیتندو سوئیچ منتقل می شود. تاریخ دقیق آن در۲۴ سپتامبر می باشد.

مجموعه Assassin’s Creed Rebel تأیید شده است

همانطور که شایع است ، مجموعه Assassin’s Creed Rebel در حال تغییر است. این نسخه در تاریخ ۶ دسامبر منتشر می شود و شامل دو بازی Rogue و Black Flag است.

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشار سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-2 دقیقه

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاده است ، و این بازی RPG آینده را از تاریخ انتشار ۱۶ آوریل اصلی خود به تاریخ ۱۷ سپتامبر عقب می اندازد. این بازی هنوز هم برای Xbox One ، PS4 ، PC و Google Stadia منتشر می شود اما اکنون نیز در یک نقطه شروع می شود. به نظر می رسد یک اعلامیه برای نسخه های نسل بعدی در Xbox Series X و PlayStation 5 قابل قبول است.

CD Projekt Red در بیانیه مطبوعاتی ، که در زیر تعبیه شده است ، نوشت: “ما در حال حاضر در شرایطی هستیم که بازی کامل و قابل پخش باشد ، اما هنوز نیاز است کارهایی انجام می شود.” “Night City عظیم است و پر از داستان ، محتوا و مکانهای دیدنی ، اما به دلیل مقیاس عالی و پیچیدگی آن ، ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا کارهای پخش ، رفع و صیقل را تمام کنیم. ما می خواهیم سایبر پانک ۲۰۷۷ یک بازی عالی باشد. تاج موفقیت برای این نسل و به تعویق انداختن راه اندازی ، ماههای ارزنده ای را برای ساخت بازی کامل به ما خواهد داد. ” CD Projekt Red افزود: با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر ، “پیشرفت های منظم” در پیشرفت بازی وجود خواهد داشت.

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

Night City تنظیم سایبر پانک ۲۰۷۷ است و CD Projekt Red گفت که می خواهد طراحی این شهر را ایجاد کند تا یک ” محیط منحصر به فرد” را در فضای سایبر ارائه دهد. مارت جانکرز ، هماهنگ کننده هنر مفهومی سایبر پانک ۲۰۷۷ ، در مصاحبه با GamesIndustry.Biz گفت: “وقتی سال گذشته نمایشی را نشان دادیم ، ابتدا از تعجب می گفتند که خیلی آفتابی است.” “آنها انتظار داشتند سایبر پانک محیطی بارانی و تاریک داشته باشد اما شما می توانید یک شهر سایبر پانک در کالیفرنیا بسازید. البته در آنجا باران می بارد ، زیرا ما یک سیستم هواشناسی داریم و شب نیز خواهد بود ، اما ما واقعاً در تلاش هستیم که بهترین محیط را برای این بازی فراهم کنیم.

این شهر با تاریخ خاص خود ساخته شده است که در چهار دوره مجزا صورت می گیرد. در زمان آنتروپیسم ، فقر شدید وجود داشت. کیتچ شاهد افزایش طبقه متوسط و اشرافی و ایجاد کالاهای رنگارنگ و غریب است. در زمان نومیلیتاریسم ، ثروتمندان به شهر شب حمله کردند و آسمان خراش های برجسته ای ساختند. سرانجام ، نئوکیتچ ابتدای ثروتمند را برای اتخاذ سبک رنگارنگ تر فقرا در هنگام طراحی ساختمان دید. همه این سبک ها روی یکدیگر پیچیده اند و شهری را ایجاد می کنند که می توانید بلافاصله زمانی را که ساخته شده است شناسایی کنید .

لایه هایی برای طراحی Night City و کلیه ساکنان آن وجود دارد ، بنابراین وقتی شما به اطراف می رانید و بنایی را می بینید که به رنگ صورتی با این لبه های نرم است ، و پنجره ها به نوعی به شکل نرم هستند ، می دانید که این سبک کیت است ، و می دانید که در آن دوره ساخته شده است که در آن زمان مردم پول بیشتری داشتند ، “جانکرز گفت:” این به شما می گوید یک داستان در مورد پیشینه شهر است ، و یک لایه اضافی از باورپذیری می دهد. “

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی