Realme 5 Pro با دوربین 48 مگاپیکسلی و اسنپدراگون 712 را به طور کامل بررسی کنید

time

4 دقیقه-02 سپتامبر 2019

main-image

شرکت Realme سعی کرده است که با عرضه گوشی های مناسب کاربران خود را راضی کند ، در ابتدا RealmeX با نمایشگر AMOLED به بازار امد و اکنون نوبت به Realme 5 Pro رسیده است که حدود یک سال است وارد بازار شده .در ادامه به بررسی کامل آن می پردازیم.

با دید ن این گوشی به شرکت امید وار می شویم و می بینیم که این شرکت طرح خوب و پردازنده خوب و دوربین های خوبی را به گوشی های خود اضافه کرده است.

Realme 5 Pro از آرایش دوگانه دوربین به آرایش چهارگانه جهش کرده است،که شامل 48MP , 8MP, 2MP,2MP هستند.که به ترتیب کیفیت دوربین های اصلی و زاویه باز و ماکرو واسکنر پرتره را تشکیل میدهند.

خب بهتر است به بخش بررسی کامل مشخصات که در زیر آمده است نگاهی بیاندازید و سپس به توضیحات تکمیلی ادامه بروید.

مشخصات Realme 5 Pro

َشارژر سریع Realme 5 Pro می تواند در 30 دقیقه 50% از باتری را شارژ کند ف و به همراه این باتری قوی می تواند یک سیستم شارژ دهی عالی را به کاربران ارائه دهد.

همچنین دوربین های قدرتمند آن می توانند با کیفیت فول اچ دی تا نرخ فریم 120fps فیلم برداری کنند! که این نشانه قدرت این دوربین ها است.در زیر تصاویری که با دوربین این گوشی گرفته شده است را برای شما قرار می دهیم.

تصاویری که با دوربین این گوشی گرفته شده است

تصاویری از رابطه کاربری

Realme 5 Pro رابطه کاربری فوق العاده ایی دارد و برای افراد گیمر هم حالت گیمینگ دارد و شما می توانید ظاهر دکمه های آن را شخصی سازی کنید.

یکی از قابلیت های جالب دیگر آن این است که شما می توانید صفحه آن را به دو نیم تقسیم کنید و در هر قسمت کار های متفاوتی انجام دهید!

مطلب پیشنهادی:Motorola One Action بایک دوربین زاویه باز 90 درجه فوق العاده که می توانید!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی