بروزرسانی تابستانی Red Dead Online همراه با سوپرایز!

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۲۴

main-image

بروزرسانی بزرگ Rockstar در بروزرسانی تابستانی Red Dead Online اکنون در PS4 و Xbox One پخش می شود. بروزرسانی مقدار جدیدی از محتوای جدید را به مؤلفه آنلاین بازی ، Red Dead Online ، از جمله اولین حرفه های مرزی و مجموعه ای از پیشرفت های کیفیت زندگی و موارد دیگر را معرفی می کند.

بزرگترین موارد اضافی عبارتند از حرفه های مرزی فوق الذکر و نقش های تخصصی که با فعالیت ها ، مهارت ها و موارد غیر قابل بازشدگی خاص خود همراه هستند. بازیکنان سه انتخاب حرفه های مرزی دارند. نقش بونتی هانتر بر ردیابی جنایتکاران تحت تعقیب متمرکز است. معامله گر می تواند یک مغازه باز کند و انواع حیوانات و گوشت حیوانات را بفروشد. و گردآورنده متخصص در جستجوی گنجینه های ارزشمند است. شما می توانید جزئیات مفصلی از هرحرفه های مرزی را در وب سایت Rockstar بخوانید.

با تکمیل فعالیتهای منحصر به فرد حرفه های مرزی ، Role XP را بدست می آورید که به شما در باز کردن رتبه های جدید نقش کمک می کند. این به نوبه خود ، شما را به نقش توکن ها ، آیتم های ویژه ، مهارت های جدید و حتی رویدادهای Free Roam اختصاصی برای نقش تبدیل می کند. هر حرفه های مرزی هزینه راه اندازی 15 نوار طلایی را دارد ، اما Rockstar چند روش برای دستیابی به اولین مورد هر نقش را در وب سایت خود به تفصیل شرح داده است.

علاوه بر حرفه های مرزی ، بروزرسانی تابستانی Red Dead Online به معرفی موارد جدید ، گزینه های لباس ، وسایل نقلیه اسب کشیده و نژادهای اسب می پردازد. هم اکنون می توانید ظاهر شخصیت خود را بدون تنظیم مجدد پیشرفت خود تغییر دهید و Rockstar این امکان را به شما داده است که لباس های ذخیره شده را نام ببرید.

بالاتر از همه محتوای جدید ، بازیکنان PlayStation 4 محتوای کمی منحصر به فرد به موقع را به دست می آورند. لیست کامل موارد زیر را می توانید مشاهده کنید. در ضمن ، کلیه بازیکنانی که از تاریخ 10 سپتامبر تا 18 نوامبر وارد Red Dead Online می شوند ، بطور خودکار در Club Wheeler و Rawson & Co ثبت نام می کنند که به شما امکان دسترسی به لباس های جدید ، لوازم جانبی ، دستمال مخصوص اسلحه ، جایزه نقدی و غیره را می دهد. .

موارد اختصاصی PS4

سر انجام به دور از موارد جدید , در آپدیت جدید تعدادی از مشکلات بازی برطرف شده و اجرای انیمیشن ها نیز روان تر شده است. در زیر ما بیشتر به قابلیت جدید یعنی حرفه هایی مرزی میپردازیم.البته در مورد این موارد سایت Rockstar بصورت مفصل توضیح داده است.

عنوان به روزرسانی 1.11 Patch Notes

دنیای Red Dead Online با حرفه های مرزی شامل سه نقش متخصص جدید – تکامل می یابد و هر کدام مسیرها و فعالیتهای منحصر به فرد خود را برای کمک به شما در ساخت مسیرهای جدید و ایجاد زندگی برای خود در مرزها دارند:

Bounty Hunter

Trader

Collector

مطلب پیشنهادی: بازی هایی که در ماه سپتامبر 2019 منتشر میشوند همراه با تاریخ دقیق

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی