Realme XT بررسی شده به صورت کامل(تصاویری از دوربین و از محیط نرم افزاری)

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۲۴

main-image

Realme XT را می توان فرزند Realme X خواند و مانند آن صفحه نمایشگر AMOLED زیبایی خاصی به آن می بخشد و هم چنین با دوربین های چهار گانه خود کاربرانی که به عکاسی علاقه دارند را متقاعد می کند. این اولین گوشی است که با دوربین 64MP وارد بازار می شود!

ما هنوز هم در تلاش هستیم که ببینیم که شرکت Realme چگونه رشد کرده است، ولی با این گوشی متوجه می شویم که با اینکه این شرکت تازه تاسیس است ولی همیشه محصولاتی به روز و قوی را وارد بازار کرده است.

با اینکه می گوییم که این مدل فرزند Realme X ایت ولی بیشتر ترکیبی از Realme 5Pro است، که در جلوی نمایشگر خود از شیشه استفاده کرده است و به جای دوربین سلفی بیرون جهنده از شکاف بالای صفحه نمایشگر استفاده کرده است.

مشخصات Realme XT

باتری Realme XT از 5Pro قویتر است و با شارژر 20 واتی خود عرضه می شود ، که این شارژر می تواند در نیم ساعت 50 درصد آن را شارژ کند و شارژ کامل آن 80 تا 90 دقیقه طول می کشد.

این باتری می تواند شما را در تماشای ویدئو تا 16 ساعت همراهی کند و اگر از طریق وایفای وبگردی کنید حدود 13 ساعت شارژ دهی دارد.اگر شما هم از مکالمه 3G استفاده می کنید با این گوشی می توانید بیشتر از یک روز صحبت کنید.

خب گفتیم که Realme XT از اندروید 9 استفاده می کند،این اندروید شخصی سازی شده با نام Color OS 6 است که داری گیم مود نیز هست. در زیر تصاویری از محیط کاربری آن برای شما قرار می دهیم.

دوربین های این گوشی واقعا عالی هستند و می توانند با کیفیت بسیار بالایی فیلم برداری و تصویربرداری کنند، در زیر تصاویر گرفته شده با آن را مشاهده می کنید.(برای مشاهده کامل بر روی ان ها کلیک کنید)

مطلب پیشنهادی:سیر تا پیاز ویژگی های اندروید 10 بررسی شده توسط گیمو-قسمت اول

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی