Riot Games در حال حل مشکل تبعیض جنسیتی این شرکت !

time

3 دقیقه-25 آگوست 2019

main-image

بر اساس بیانیه جدید گروه Riot Walkout , طبق گفته های جدید Riot Games , پرونده اقدام طبقاتی برای تبعیض جنسیتی تسویه شده است.

نماینده Riot Walkout امروز در بیانیه ای گفت : تنظیم این عمل طبقاتی برای زنان در بازی های الکترونیک یک برگ برنده است. ما اعتقاد داریم که تغییرات سیاسی که Riot موافقت کرده است , پیشرفت را به سمت برابری که سال گذشته انجام داده ایم , ادامه خواهد داد.

تحقیقات انفجاری توسط کوتاکو از تبعیض و آزار و اذیت گسترده در بازی های Riot پرده برداشت. در پی این گزارش , یک پرونده اقدام طبقاتی علیه توسعه دهنده تشکیل شد که آن را به تبعیض جنسیتی و نقض قانون حقوق برابر با قانون کالیفرنیا متهم کرد.

در حالی که این حل و فصل کمک به آرامش زنان در Riot میکند , ما میخواهیم تصدیق کنیم که مسائل مربوط به تبعیض و آزار و اذیت فراتر از جنسیت است , و قربانیانی را که تحت پوشش این پرونده نیستند , تصدیق میکنیم.

در این دادخواست ادعا شده است که مانند بسیاری از کارمندان زن Riot Games , بدلیل اینکه از این حقوق محروم بوده اند , شغل خود را بدلیل زن بودن ترک کرده اند!

علاوه بر این , شاکیان همچنین بدلیل ادامه آزار و اذیت جنسی , رفتار بد و تعصب که که برمحیط کار , خصمانه و دارای مشکلات جنسی در شرکت Riot Games حاکم بود , بر روی این شرکت تاثیر گذاشته است.

در یک پست جدید در وبلاگ, Riot Games خبر داد که این مشکل بسیار بزرگ را حل و فصل کرده است. اما میگوید تبعیض جنسیتی , آزار جنسی و انتقام جویی در Riot مسئله ایی نیستند!

جزییات این حل و فصل فاش نشده است, اما گروه Riot Walkout که در اردیبهشت ماه سال جاری برای اعتراض به بند داوری اجباری Riot , اعتراض گسترده کارمندان را برگزار کرد و گفت: این حل و فصل یک گام مهم در صنعت بازی سازی خواهد بود. باعث میشود که شرکت ها مکانی متنوع تر و با استقبال شوند, اما هنوز این جنگ تمام نشده است.

ساخت Riot و کل این صنعت به طور فراگیر یک پروسه در حال انجام است و ما از دیدن این قدم بزرگ در جهت صحیح هیجان زده میشویم.

مطلب پیشنهادی: World of Warcraft Classic و هجوم طرفداران برای ثبت نام!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

1

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی