PlayGalaxy Link سامسونگ در نوت ۱۰ به صورت بتا راه اندازی شد

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۶/۲۰

main-image

PlayGalaxy Link یک نرم افزار برای گوشی ها و تبلت های سامسونگ است که با آن می توانید بازی های کامپیوتر خود را به صورت استریم بر روی گوشی های خود بازی کنید.

این قابلیت یک تکنولوژی است که شرکت های بزرگ همگی به دنبال راه اندازی آن هستند و این باعث می شود که گوشی های هوشمند جایگاه بالاتری در زندگی روزمره افراد بگیرند، چون روز به روز قالیت های جدید و بسیار عالی به آن ها اضافه می شود.

نسخه بتا PlayGalaxy Link به صورت بتا و در کشور های آمریکا وکره جنوبی بر روی گوشی های Note10 و ۱۰+ منتشر شده است که در آینده محدودیت کشور آن برداشته خواهد شد و تعداد دستگاه هایی که از آن پشتیبانی می کنند بیشتر می شوند و آن را بیشتر بر روی تبلت های سامسونگ مشا هده خواهیم کرد.

با این قابلیت می توانید از طریق وایفای در خانه و یا با اینترنت ۴G و یا ۵G به کامپیوتر خود وصل شوید و در هر مکانی از بازی خود لذت ببرید.

درست است این نرم افزار مشابه Nvidia GameStream و Steam Link است، با این تفاوت که فقط مخصوص گوشی های سامسونگ است و مانند استیم لینک به دستگاه جانبی نیاز ندارد.

PlayGalaxy از دسته های بازی و موس و کیبورد هم پشتیبانی می کند و شما می توانید مانند یک گیمر PC بازی کنید و محدودیتی جلوی شما را نمی گیرد.شما می توانید از کنترلر های انواع کنسول های بازی و انواع کنترلر های استاندارد برای آن استفاده کنید.

ولی شما برای بازی کردن به یک کامپیوتر با ویندوز ۱۰ و حداقل گرافیک Nvidia GTX 1060 یا AMD Radeon 550 و Intel Core i5و۸GB رم نیاز دارید تا بتوانید نرم افزار آن را نصب کرده و بازی کنید.

مطلب پیشنهادی:مقایسه عملکرد Ryzen 5 3600 و Ryzen 9 3900X با Core i9-9900K

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی