Sphero سازنده ابزار الکترونیک جعبه ای را به نام Little Bits را منتشر کرد

time

2 دقیقه-۰۲ شهریور ۱۳۹۸

main-image

Sphero اکنون با پیوستن به بازار اسباب بازی با Little Bits و ثبت بیش از 140 اختراع در زمینه الکترونیک و رباتیک ونرم افزار و اینترنت اشیا توانسته از بزرگ ترین شرکت ها در این زمینه ها باشد.و معلمین و دانش اموزان آن را نیز تایید می کنند.

این شرکت روباتیک و اسباب بازی اعلام کرده است که در روز جمعه یک شرکت ساخت مدار های الکتریکی را در نیویورک خریداری خواهد کرد.ولی هنوز حرفی از قیمت ان نزده است.

Little Bits یک جعبه جادویی برای افرادی است که دوست دارند چیزی را درست کنند، وقتی به داخل جعبه آن نگاه می کنید ، ده ها ماژول را میبینید که می توانند مانند آهنربا به هم وصل شوند و این باعث می شود که کودکان با صرف وقت و خلاقیت چیز های حجالبی را درست کنند.

این شرکت موفق شد با استفاده از Little Bits در نه سال گذشته با دستیابی به شش میلیون دانش آموز از طریق 65000 معلم و 35000 مدرسه در سراسر جهان 500 میلیون دلار ربات و کیت بفروشد.

در یک نظر سنجی معلوم شد که 91 درصد از معلمان دوست دارند از این روش در کلاس استفاده کنند و همچنین تحقیقات نشان داده است که دانش اموزانی که فعالیت های هفتگی مدرسه را به صورت عملی انجام می دهند 4070 درصد در رشته های علوم و ریاضیات بهتر عمل می کنند.

این تحقیقات بی خود نیستند، پس بیایید ما هم فضای یادگیری فرزندانمان را از پرسش و پاسخ تئوری به یک فضای پویا و پر خلاقیت عملی تغییر دهیم.

همچنین مدیر عامل شرکت گفته است که این پایان کار ما نیست و می خواهیم روند رشد بین المللی خود را سریع تر کنیم و ادامه خواهیم داد، و باید منتظر خلاقیت های بیشتر از این شرکت باشید.

مطلب پیشنهادی:Sega Genesis Mini آماده است که شما را به کنسول های کلاسیک برگرداند.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی