شرکت دیزنی تاریخ انتشار فصل ۷ Star Wars: The Clone Wars را اعلام کرد

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۶/۰۲

main-image

در خلال هیئت D23 Disney + , کاتلین کندی برای سخن در باره پروژه های آینده جنگ ستارگان برای سرویس جریان شرکت دیزنی این صحنه را برگزید. در میان اعلامیه ها , تاریخ شروع فصل هفتم بازی Star Wars: The Clone Wars نیز اعلام شد, که قرار است در ماه فوریه ۲۰۲۰ بیاید و این یک کادوی ولنتاین جالب میتواند باشد.

در اواخر فصل ۶ برنامه The Clone Wars, پایان خواهد یافت و در فصل ۷ ما شاهد از بین رفتن شکاف های بین سری انیمیشن های جنگ ستارگان و انتقام جویی خواهیم بود. پس از لغو The Clone Wars , بسیاری از داستان هایی که درون آن شکاف موجود بوده اند در رمان ها اقتباس شده اند , مانند Star Wars Ahsoka و Star Wars Dark Disciple . اما این سری ها داستان را به صورت کامل بازگو نکردند اما در سری The Clone Wars یک غافلگیری بزرگ رخ داد و باعث خوشحالی طرفداران شد .

توییتر شرکت دیزنی گفت : به تازگی در D23Expo اعلام شده است, فصل بعدی The Clone Wars در ماه فوریه در DisneyPlus برترین خواهد بود. pic.twitter.com/S1zswiLcCs

فصل ۷ امسال در Gamescom 2019 تریلر جدیدی را بدست آورد و نقشه های متفاوتی را نشان میدهد که این فصل را بعنوان فصل پایانی این سری پوشش دهد. به نظر میرسد تمرکز اصلی فصل ۷ بر Siege of Mandalore, یکی از آخرین رویداد های مهم The Clone Wars قبل از پایان آن است(با توجه به ذکر مختصر آن در رمان Ahsoka).

فصل ۷ همچنین واکنشی را که آهوکوکا از ترک دستور جِدی هم از منظر خودش , آناکین ، و هم ابی وان خارج می شود را نشان میدهد. این قسمت به بزرگ ترین بخش داستانی این سری میپردازد.

ما همچنین خواهیم دید که واحدی به نام Clone Force 99 Experimental Unit است. گروهی که جز Clone Commandos هستند و نام مستعار آنها گروه بد است. DNA جهش یافته آنها , توانایی های پیشرفته ایی را به آنها داده است که به آنها اجازه میدهد که به دشمن بصورت غیر مستقیم حمله کنند. با توجه به تمرکز بر روی Siege of Mandalore در فصل ۷ احتمالا ما شاهد همکاری گروه Wolf و Gregor خواهیم بود و تلاش میکنند که تراشه های کنترل مغز خود را غیر فعال کنند.

مطلب پیشنهادی: ایروینگ تهیه کننده بازی Anthem شرکت BioWare را ترک کرد!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی