Gram ارز دیجیتال تلگرام در راه است! در ۳۱ اکتبر منتظر رو نمایی از آن باشید

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۶/۰۷

main-image

تلگرام اولین شرکتی است که می خواهد با جاه طلبی بالا و زمانی بدون تغییر اقدام به راه اندازی ارز دیجیتال کند، آن ها باید تا پایان اکتبر تکلیف Gram را مشخص کنند.

درست است که این شرکت روابط خوبی را با دولت ها ندارد ولی می خواهد روی سرمایه های خود ریسک کند، و وعهده های خود را عملی کند،پس می توان گفت شرکتی خوش قول است.

درست است که شما هم در مورد ارز دیجیتال فیسبوک به نام لیبرا شنیده اید ولی فیسبوک موفق به ساختن آن تا کنون نشده است و با مخالفت های زیادی روبه رو شده است، ولی اکنون یک شبکه اجتماعی دیگر به نام تلگرام می خواهد یک عرض دیجیتال وارد بازار کند.

در ابتدا شایعاتی در مورد عرضه سکه فیزیکی از آن به بازار پخش شد ولی با بررسی قوانین ارز ها و اوراق بهادار این شرکت آن را از برنامه خود حذف کرد.

این پروژه بسیار به سرعت در حال عمل کردن است ، به گزارش نیویورک تایمز تلگرام قصد دارد که ارز دیجیتالی به نام Gram را تا دو ماه دیگر به بازار برساند.

همچنین آن ها به سرمایه گزاران خود گفته اند که حدود دو سوم از ۳۰۰ میلیون کاربر تلگرام از این ارز استفاده خواهند کرد، که رقم خیلی بالایی است.

گرام مانند لیبرا یک ارز دیجیتال است که گفته است که با آن می شود پرداخت ها را سریعتر و ارزانتر و با امنیت بیشتر انجام می دهند.اما به نظر عملکرد تلگرام نسبت به فیسبوک بهتر است.

Gram ارز دیجیتال تلگرام در راه است! در 31 اکتبر منتظر رو نمایی از آن باشید

تفاوت گرام با لیبرا چیست؟

تلگرام با توجه به رمزنگاری که در پیام رسان خود استفاده می کند و آن را بیسار ایمن کرده است ، به نظر بسیار از نظر امنیتی بهتر از فیسبوک بد نام خواهد بود. احتمال آن خیلی بالا است که گرام با الگو برداری از بیت کویین ساخته شود که این می تواند برای افرادی که از قوانین پرداخت اجتناب می کنند بسیار جذاب باشد.

تلگرام ۱.۷ میلیون دلار سرمایه را از ۲۰۰ سرمایه گزار جمع کرده است ، و اگر مهلت آن یعنی از ۳۱ اکتبر دیرتر آن را عرضه کند امکان از دست دادن سرمایه هم داده است!

ارزش این ارز هنوز مشخص نیست چون افراد زیادی دوست دارند روی آن سرمایه گزاری کنند ، قیمت آن نوسان زیادی خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی:اپل می تواند سایت هایی که کاربران سافاری را ردیابی می کنند را مجازات کند

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی