بازی های طلایی که در هفته دوم سپتامبر 2019 منتشر میشوند

time

3 دقیقه-09 سپتامبر 2019

main-image

در این مطلب ما میخواهیم بازی هایی که طی هفته دوم سپتامبر 2019 منتشر میشوند را برای شما بازگو کنیم. این هفته میتوان گفت یک هفته خاص برای گیمر ها است زیرا در آن بازی های بسیار مهمی منتشر میشود. در بخش ورزشی بازی های eFootball Pro Evolution Soccer 2020 و NHL 20 در اختیار شما قرار میگیرد. در هفته دوم سپتامبر 2019 همچنین بازی های شوتر ازجمله Gears 5 و Borderlands 3 برای عموم منتشر میشوند. اگر میخواهید هیچ یک از بازی های ماجراجویی و رباتیک از زیر رادارتان عبور نکند پیشنهاد میکنم که حتما بازی های GreedFall وDaemon x Machina را تجربه کنید.

Gears 5– دهم سپتامبر

قابل دریافت در Xbox One, PC

 هفته دوم  سپتامبر 2019

چالش های Gears 5 معمایی است . ما تا انتایی مرحله نمیتوانستیم مطمئن باشیم که مرحله را رد میکنیم یا نه, اما توانستیم با تمام توان دشمنانمان را شکست دهیم و بر مرحله پیروز شویم. کمیاب بودن مهمات در بازی باعث میشود که در هدر دادن مهمات دقت کنیم و در استفاده از آن احتیاط کنیم. یکی از خصوصیات قابل اهمیت این بازی این است که شما به روشی که قبلا یک مرحله را رد میکنید ممکن است دیگر نتوانید آن مرحله را با همان روش رد کنید.

Blasphemous — دهم سپتامبر

قابل دریافت در PS4, Xbox One, PC, Switch

 هفته دوم  سپتامبر 2019

Blasphemous یک جنگنده و مبارز است که در سرزمین Cvstodia قرار دارد. شما به عنوان یکی از رهبر ها بازی می کنید ، که دارای یک تیغه کشنده شناخته شده به عنوان Mea Culpa هستید. هنگام کاوش در جهان می توانید آن تیغه را با دکوراسیون های مختلف سفارشی کنید و هیولا های عظیم را از بین ببرید. توسعه دهنده این بازی قول “مبارزات سریع و ماهرانه و هسته روایی عمیق ” را می دهد.

GreedFall– دهم سپتامبر

قابل دریافت برای PS4, Xbox One, PC

 هفته دوم  سپتامبر 2019

دنیای GreedFall در سایه طاعون کشنده قرار دارد و قهرمان شما به امید یافتن یک درمان به یک جزیره مرموز سفر می کند. GreedFall یک بازی RPG است ، اما هیچ کلاسی برای آن تنظیم نشده است. درعوض ، می توانید از بین مهارت های مختلف , برای سفارشی کردن استایل به دلخواه خود ، از جنگ گرفته تا خفا کاری تا دیپلماسی ، انتخاب کنید. انتخاب های شما می توانند جهت داستان را تغییر دهند.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020– دهم سپتامبر

قابل دریافت برای  PS4, Xbox One, PC

 هفته دوم  سپتامبر 2019

چرا تغییر نام برای PES 2020؟ بازی فوتبال امسال بر روی چند نفره آنلاین ، با مسابقات حرفه ای و PES League تمرکز دارد. همچنین یک حالت جدید به نام Matchday وجود دارد که هر روز دو تیم از پیش انتخاب شده با هم روبرو می شوند. می توانید برای تیم انتخابی خود وارد شوید و برنده مسابقه شوید – تقریباً مانند Splatoon 2 Splatfest ، اما با یک ورزش واقعی.

NHL 20– سیزدهم سپتامبر

قابل دریافت برای PS4, Xbox One

 هفته دوم  سپتامبر 2019

NHL 20 از ویژگی های جدید خود نیز برخوردار است. اول ، Franchise Mode با اجازه دادن مربیانی که گزینه های گفتگوی جدید و گزینه های پیشاهنگی جدید دارند ، چیزهایی را مخلوط می کند.

Borderlands 3– سیزدهم سپتامبر

قابل دریافت برای PS4, Xbox One, PC

هفته دوم  سپتامبر 2019

در Borderlands 3 نیز شخصیت های جدیدی وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید. Amara the Siren ، Moze Gunner ، Zane the Operative و FL4K the Beastmaster شکارچیان Vault برای ماجراجویی های شما هستند. اگرچه شما فقط به دنبال Vaults در Pandora نیستید. برای اولین بار ، می توانید به سیارات دیگر در کنار پناهگاه سوم سفر کنید. طبق معمول ، انتظار داشته باشید که هنگام مبارزه با دوقلوهای شرور Calypso ، مسلسل مسخره ای پیدا کنید.

Daemon x Machina– سیزدهم سپتامبر

قابل دریافت برای Switch

هفته دوم  سپتامبر 2019

نینتندو سوئیچ این هفته به لطف Daemon x Machina منحصر به فرد است که همه چیز در مورد مبارزه با مکانیک است. شما می توانید ساز و کار خود را که به عنوان یک آرسنال معروف است ، با سلاح های دستی و شانه مختلف تنظیم کنید و این تمام قدرت شلیکی است که برای نجات جهان پس از بین رفتن ماه نیاز دارید. Daemon x Machina چند نفره محلی و آنلاین را نیز ارائه می دهد.

مطلب پیشنهادی: گیم پلی Cyberpunk 2077 و جزئیایت آن بطور کلی– بخش دوم

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی