بازی هایی که در ماه سپتامبر 2019 منتشر میشوند همراه با تاریخ دقیق

time

3 دقیقه-04 سپتامبر 2019

main-image

ما در این مطلب میخواهیم بازی هایی که در ماه سپتامبر 2019 منتشر میشوند را برای شما نام ببریم و تاریخ دقیق آنرا برای شما بازگو کنیم. با گسترش یخبندان میتوانید وارد دنیای Monster Hunter World شوید . شما همچنین میتوانید در خانه خود کنار بخاری بمانید و با NBA 2K20 وارد زمین بسکتبال شوید.سر انجام طرفداران بازی اکشن میتوانند کارکتر خود را در Gears 5 و Borderlands 3 در اختیار بگیرند.

Monster Hunter World: Iceborne — ششم سپتامبر

قابل دریافت در PS4, Xbox One

بازی هایی که در ماه سپتامبر  2019 منتشر میشوند

Iceborne منطقه جدید Hoarfrost Reach را به دنیای بازی اضافه میکند و پر از برف , یخ و هیولای جدید میشود تا از بین برود. این گسترش برای کسانی که این بازی را تجربه کردند و رتبه بالایی دارند ممکن است از لحاظ Master Rank برایشان مشکل ساز باشد. اگر به کاوش در نقشه بازی ادامه میدهید و آنرا هنوز تمام نکرده اید پیشنهاد میکنم که تا تمام شدن مناطق قدیمی وارد منطقه جدید نشوید چون ممکن است باعث سر در گمی شما شود.

NBA 2K20 — ششم سپتامبر

قابل دریافت در PS4, Xbox One, PC, Switch

بازی هایی که در ماه سپتامبر  2019 منتشر میشوند

بازی بسکتبال 2K امسال در ماه سپتامبر قرار است که حالت هایی مانند,MyCareer ، MyGM ، MyLeague و MyTeam ارائه دهد . در ماه سپتامبر بازی های جدید و پرطرفداری انتشار پیدا میکنند که این بازی نیز جز آنهاست. شما در نهایت میتوانید مثل 12 تیم معروف WNBA بازی کنید. اگر به استراحت در زمین بسکتبال بسیار نیازمندید میتوانید جعبه های غارت بازی را دریافت کنید و آنها را باز کنید, البته مکانیک قمار نیز در این بازی موجود است.

Gears 5 — دهم سپتامبر

قابل دریافت در Xbox One, PC

بازی هایی که در ماه سپتامبر  2019 منتشر میشوند

Gears 5 بستر بر روی شخصیت کیت دیاز تمرکز دارد که با کشف سر چشمه محل اطراف خود بتواند تاریخچه خود و خانواده اش را پیدا کند. Gears 5 حالت های استاندارد چند نفره بخش کمپین را ارائه میدهد, اما در بقیه مود ها تغییراتی انجام داده است. یکی از مود های آن به هر بازیکن یک قدرت جادویی میدهد و قدرت هر فرد با دیگری فرق دارد , حتی چند شخصیت از بازی هالو در ین مود موجود هستند. بازیکنان نیز میتوانند در مود جدید Escape , یک تجربه سه نفره تازه ایی را بدست بیاورند و مجبور میشوند دشمنانشان را سلاخی کنند.

Borderlands 3 — سیزدهم سپتامبر

قابل دریافت در PS4, Xbox One, PC

بازی هایی که در ماه سپتامبر  2019 منتشر میشوند

Borderland 3 در تاریخ 13 سپتامبر 2019 برای کامپیوتر , پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و بعد از اندکی تاخیر در همان سال برای گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

وقتی در E3 2019 نسخه آزمایشی این بازی را تست کردند میگفتند که این بازی مانند نسخه های پیشین آن است و فقط جلا داده شده است , اما با این خبر ها آنها کاملا اشتباه میکردند و Borderland 3 تغییرات چشمگیری نیز نسبت به نسخه های قبل خود دارد.

بازی هایی که در ماه سپتامبر 2019 منتشر میشوند جز برترین بازی های امسال هستند و میشود گفت این ماه برای بازیکنان جز ماه های طلایی به حساب می آید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی