عضویت/ورود

بازی هایی که در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر میشوند همراه با تاریخ دقیق

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - 3 دقیقه

بازی هایی که در ماه سپتامبر 2019 منتشر میشوند

ما در این مطلب میخواهیم بازی هایی که در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر میشوند را برای شما نام ببریم و تاریخ دقیق آنرا برای شما بازگو کنیم. با گسترش یخبندان میتوانید وارد دنیای Monster Hunter World شوید . شما همچنین میتوانید در خانه خود کنار بخاری بمانید و با NBA 2K20 وارد زمین بسکتبال شوید.سر انجام طرفداران بازی اکشن میتوانند کارکتر خود را در Gears 5 و Borderlands 3 در اختیار بگیرند.

Monster Hunter World: Iceborne — ششم سپتامبر

قابل دریافت در PS4, Xbox One

بازی هایی که در ماه سپتامبر  2019 منتشر میشوند

Iceborne منطقه جدید Hoarfrost Reach را به دنیای بازی اضافه میکند و پر از برف , یخ و هیولای جدید میشود تا از بین برود. این گسترش برای کسانی که این بازی را تجربه کردند و رتبه بالایی دارند ممکن است از لحاظ Master Rank برایشان مشکل ساز باشد. اگر به کاوش در نقشه بازی ادامه میدهید و آنرا هنوز تمام نکرده اید پیشنهاد میکنم که تا تمام شدن مناطق قدیمی وارد منطقه جدید نشوید چون ممکن است باعث سر در گمی شما شود.

NBA 2K20 — ششم سپتامبر

قابل دریافت در PS4, Xbox One, PC, Switch

بازی هایی که در ماه سپتامبر  2019 منتشر میشوند

بازی بسکتبال ۲K امسال در ماه سپتامبر قرار است که حالت هایی مانند,MyCareer ، MyGM ، MyLeague و MyTeam ارائه دهد . در ماه سپتامبر بازی های جدید و پرطرفداری انتشار پیدا میکنند که این بازی نیز جز آنهاست. شما در نهایت میتوانید مثل ۱۲ تیم معروف WNBA بازی کنید. اگر به استراحت در زمین بسکتبال بسیار نیازمندید میتوانید جعبه های غارت بازی را دریافت کنید و آنها را باز کنید, البته مکانیک قمار نیز در این بازی موجود است.

Gears 5 — دهم سپتامبر

قابل دریافت در Xbox One, PC

بازی هایی که در ماه سپتامبر  2019 منتشر میشوند

Gears 5 بستر بر روی شخصیت کیت دیاز تمرکز دارد که با کشف سر چشمه محل اطراف خود بتواند تاریخچه خود و خانواده اش را پیدا کند. Gears 5 حالت های استاندارد چند نفره بخش کمپین را ارائه میدهد, اما در بقیه مود ها تغییراتی انجام داده است. یکی از مود های آن به هر بازیکن یک قدرت جادویی میدهد و قدرت هر فرد با دیگری فرق دارد , حتی چند شخصیت از بازی هالو در ین مود موجود هستند. بازیکنان نیز میتوانند در مود جدید Escape , یک تجربه سه نفره تازه ایی را بدست بیاورند و مجبور میشوند دشمنانشان را سلاخی کنند.

Borderlands 3 — سیزدهم سپتامبر

قابل دریافت در PS4, Xbox One, PC

بازی هایی که در ماه سپتامبر  2019 منتشر میشوند

Borderland 3 در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ برای کامپیوتر , پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و بعد از اندکی تاخیر در همان سال برای گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

وقتی در E3 2019 نسخه آزمایشی این بازی را تست کردند میگفتند که این بازی مانند نسخه های پیشین آن است و فقط جلا داده شده است , اما با این خبر ها آنها کاملا اشتباه میکردند و Borderland 3 تغییرات چشمگیری نیز نسبت به نسخه های قبل خود دارد.

بازی هایی که در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر میشوند جز برترین بازی های امسال هستند و میشود گفت این ماه برای بازیکنان جز ماه های طلایی به حساب می آید.

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشار سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-2 دقیقه

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاده است ، و این بازی RPG آینده را از تاریخ انتشار ۱۶ آوریل اصلی خود به تاریخ ۱۷ سپتامبر عقب می اندازد. این بازی هنوز هم برای Xbox One ، PS4 ، PC و Google Stadia منتشر می شود اما اکنون نیز در یک نقطه شروع می شود. به نظر می رسد یک اعلامیه برای نسخه های نسل بعدی در Xbox Series X و PlayStation 5 قابل قبول است.

CD Projekt Red در بیانیه مطبوعاتی ، که در زیر تعبیه شده است ، نوشت: “ما در حال حاضر در شرایطی هستیم که بازی کامل و قابل پخش باشد ، اما هنوز نیاز است کارهایی انجام می شود.” “Night City عظیم است و پر از داستان ، محتوا و مکانهای دیدنی ، اما به دلیل مقیاس عالی و پیچیدگی آن ، ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا کارهای پخش ، رفع و صیقل را تمام کنیم. ما می خواهیم سایبر پانک ۲۰۷۷ یک بازی عالی باشد. تاج موفقیت برای این نسل و به تعویق انداختن راه اندازی ، ماههای ارزنده ای را برای ساخت بازی کامل به ما خواهد داد. ” CD Projekt Red افزود: با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر ، “پیشرفت های منظم” در پیشرفت بازی وجود خواهد داشت.

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

Night City تنظیم سایبر پانک ۲۰۷۷ است و CD Projekt Red گفت که می خواهد طراحی این شهر را ایجاد کند تا یک ” محیط منحصر به فرد” را در فضای سایبر ارائه دهد. مارت جانکرز ، هماهنگ کننده هنر مفهومی سایبر پانک ۲۰۷۷ ، در مصاحبه با GamesIndustry.Biz گفت: “وقتی سال گذشته نمایشی را نشان دادیم ، ابتدا از تعجب می گفتند که خیلی آفتابی است.” “آنها انتظار داشتند سایبر پانک محیطی بارانی و تاریک داشته باشد اما شما می توانید یک شهر سایبر پانک در کالیفرنیا بسازید. البته در آنجا باران می بارد ، زیرا ما یک سیستم هواشناسی داریم و شب نیز خواهد بود ، اما ما واقعاً در تلاش هستیم که بهترین محیط را برای این بازی فراهم کنیم.

این شهر با تاریخ خاص خود ساخته شده است که در چهار دوره مجزا صورت می گیرد. در زمان آنتروپیسم ، فقر شدید وجود داشت. کیتچ شاهد افزایش طبقه متوسط و اشرافی و ایجاد کالاهای رنگارنگ و غریب است. در زمان نومیلیتاریسم ، ثروتمندان به شهر شب حمله کردند و آسمان خراش های برجسته ای ساختند. سرانجام ، نئوکیتچ ابتدای ثروتمند را برای اتخاذ سبک رنگارنگ تر فقرا در هنگام طراحی ساختمان دید. همه این سبک ها روی یکدیگر پیچیده اند و شهری را ایجاد می کنند که می توانید بلافاصله زمانی را که ساخته شده است شناسایی کنید .

لایه هایی برای طراحی Night City و کلیه ساکنان آن وجود دارد ، بنابراین وقتی شما به اطراف می رانید و بنایی را می بینید که به رنگ صورتی با این لبه های نرم است ، و پنجره ها به نوعی به شکل نرم هستند ، می دانید که این سبک کیت است ، و می دانید که در آن دوره ساخته شده است که در آن زمان مردم پول بیشتری داشتند ، “جانکرز گفت:” این به شما می گوید یک داستان در مورد پیشینه شهر است ، و یک لایه اضافی از باورپذیری می دهد. “

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی