بازی های هفته سوم سپتامبر 2019 سوپرایزی برای نیتندو داران!

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۲۵

main-image

بازی های هفته سوم سپتامبر 2019 , برای نیتندو داران منتشر میشوند که هفته خوبی را برایشان رقم میزند. بازی هایی همچون Legend of Zelda: Link’s Awakening remake, Puzzle Quest: The Legend Returns وCastle Crashers Remastered همه در حال آمدن به این کنسول دستی هستند. این هفته با این بازی ها پایان نمی یابد بلکه بازی Ni no Kuni: Wrath of the Witch Witch نیز در این هفته راه اندازی میشود و سر انجام zany indie Untitled Goose Game در راه است.

Castle Crashers Remastered__ هفدهم سپتامبر

قابل دریافت در Switch

بازی های هفته سوم سپتامبر 2019

میتوان گفت بهترین بازی از بازی های هفته سوم سپتامبر 2019 این بازی است. نسخه کلاسیک این بازی ابتدا برای ایکس باکس وان منتشر شد. اما نیتندو توانست این بازی را به اختصاص خود در بیاورد و بتواند لذت یک مبارزه دوبعدی گروهی را به کاربران نیتندو تقدیم کند. این بازی در نیتندو 60 فریم میدهد .همچنین یک بازی کوچک جدید به نام Back Off Barbarian وجود دارد.

Puzzle Quest: The Legend Returns– نوزدهم سپتامبر

قابل دریافت در Switch

بازی های هفته سوم سپتامبر 2019

این بازی یک بازی پازل RPG است که در آن شما با حریفتان رقابت میکنید. پس از انتخاب کلاس ، می توانید جادوگران بازی کنید و براساس ترکیبی از سنگهای رنگی هنگام پاک کردن تخته ، حمله کنید. بازی Legend Returns شامل بازی اصلی و کلیه موارد قبلی به علاوه یک برند جدید با عنوان Attack of Golem Lord است.

The Legend of Zelda: Link’s Awakening– بیستم سپتامبر

قابل دریافت در Switch

بازی های هفته سوم سپتامبر 2019

یکی از زیبا ترین بازی های هفته سوم سپتامبر 2019 این بازی است. بازی یک بازسازی همه جانبه از بیداری Link در بازی Game Boy است. در حالی که این داستان و سیاه چال های مشابه را در سراسر جزیره کوهولینت ارائه می دهد ، همچنین یک سبک هنری کاملاً تازه ، موسیقی متن فیلم مجدد و حتی ویرایشگر سیاه چال های خاص وجود دارد. روی یک Amiibo ضربه بزنید ، و می توانید مینی بازی ها و اتاق های اضافی را برای آن سازنده سیاه چال باز کنید. به طور خاص روی پیوند Awakening Amiibo ضربه بزنید و شما لینک Shadow را احضار می کنید.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered– بیستم سپتامبر

قابل دریافت در PS4, PC

بازی های هفته سوم سپتامبر 2019

استودیوی محبوب در واقع صحنه های برش سینمایی این بازی را متحرک می کرد , اما این Remaster به نوعی بهتر ظاهر می شود و در 60 FPS کار می کند. Ni Ni Kuni اصلی (نه Remaster) نیز در تاریخ 20 سپتامبر به نینتندو سوئیچ هدایت می شود.

Untitled Goose Game– بیستم سپتامبر

قابل دریافت در PC, Switch

بازی های هفته سوم سپتامبر 2019

همانطور که از نام این بازی آمده است ، این بازی در مورد یک غاز است و آن ماموریت غاز این است که شهروندان یک دهکده کوچک را آزار دهد. شما این کار را با دور زدن ، بال زدن به بالهای خود ، تفکر کردن ، چنگ زدن به وسایل و به طور کلی ایجاد بدکاری انجام می دهید. اوه ، و این یک بازی خفا در هسته اصلی آن است. چرا انتظار داشتید؟

مطلب پیشنهادی :معرفی و بررسی یکی از بهترین بازی های جنایی به نام Erica

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی