انتشار بازی های معروف ۲۰۱۹ در هفته آخر آگوست

time

4 دقیقه-۱۳۹۸/۰۶/۰۴

main-image

از ۲۵ آگوست تا ۳۱ این ماه ما شاهد انتشار بازی های معروف ۲۰۱۹ برای کامپیوتر های خانگی , پلی استیشن ۴ ,ایکس باکس وان و نیتندو هستیم. ما بازی های جدیدی از توسعه دهندگانی همچون اجداد پاتریس دزیلتس دریافت کرده ایم:The Humankind Odyssey و Remedy’s Control. بازی های ترسناکی مانند Bler Witch و The Dark Pictures: Man of Medan داریم. نیتندو با زنجیره آسترال سوییچ ,منحصر به فرد خود با استادان Pokemon است. همچنین جمعیت طرفدار MMO میتواند افتخار را به World of Warcraft Classic برگرداند.

Ancestors: The Humankind Odyssey — August 27

انتشار برای کامپیوتر

Ancestors: The Humankind Odyssey بازی های معروف جدید

Ancestors از پاتریس دزیلتس است که به خاطر کارش در سریال Assassin’s Creed مشهور است و مطمئنا در این بازی صعود و جهش بسیاری خواهید کرد زیرا این بازی شما را تحت تاثیر میمون در آفریقا قرار میدهد. هدف شما پیدا غذا و خوردن آن و خوابیدن و زندگی در دنیای وحشی است و باید خودتان را از شر شکارچیان نجات دهید. برای این کار باید صفات خود را برای قبیله تان تراز کنید.

Control — August 27

انتشار برای کامپیوتر , پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان

Control بازی های معروف جدید

آخرین بازی از آلن ویک و توسعه دهنده Quantum Break , نام خود را طریق دفتر فدرال کنترل , یک سازمان خیالی که قوانین فیزیک در آن اعمال نشده , نامگذاری میکند. جسی فادی , شخصیت اصلی را وارد کنید, که میتواند افراد بد را نابود کند و به مشکلات روحی آنها نفوذ کند. او به FBC نفوذ کرده تا گمشده اش را به همراه چندین مرد سیاه و سفید پیدا کند.

World of Warcraft Classic — August 27

انتشار فقط برای کامپیوتر

World of Warcraft Classic بازی های معروف جدید

اگر دوست دارید به نسخه قدیمی WOW برگردید این بازی همان چیزی هست که میخواهید. نسخه کلاسیک که در ماه آگوست نسخه کاملش منتشر میشود همان بازی است که قبل از جنگ های صلیبی منتشر شده بود.که یکی از بزرکترین انتشار بازی های معروف ۲۰۱۹ است. البته برای مشترکین WOW خبر خوبی وجود دارد که دسترسی به این نسخه برایشان هزینه اضافی نخواهد داشت.

Pokemon Masters — August 29

انتشار برای اندروید و آی او اس

Pokemon Masters بازی های معروف جدید

این ممکن است یک بازی پوکمون باشد اما از شما نمیخواهد مانند Sword & Shield همه را از بین ببرید. مستر ها در منطقه جزیره پاسیو ها قرار دارند, که مربیان مجبور هستند که در نزدیکی پوکمون خودشان به نبرد بپردازند. این دوئل ها به Sync Pairs معروف هستند. شما میتوانید قدرت اطراف را به خود جذب کنید و به صورت نبردی ۳ به ۳ رقابت کنید.

Astral Chain — August 30

انتشار برای نیتندو سوییچ

Astral Chain بازی های معروف جدید

اگر شما عناوین بازی های شرکت Platinum Games مانند Bayonetta و Vanquish میشناسید پس انتظارات زیادی از Astral Chain خواهید داشت . شخصیت اصلی بازی شما یک شمشیر زنده و یک زنجیر در دست دارد که با آن هیولا ها را تار و مار میکند. شما میتوانید به دنیای Astral Chain سفر کنید تا تمام هیولا ها را نابود کنید.

Blair Witch — August 30

انتشار برای ایکس باکس وان و کامپیوتر

Blair Witch بازی های معروف جدید

لایه های ترسناک این بازی توسط تیم Bloober طراحی شده که شما بعنوان یک پلیس به این زمین قدم میگذارید, تا طعم ترس و اضطراب را بکشید. شما بعنوان یک پلیس در جست و جوی یک بچه گمشده در جنگل سیاه تپه هستید که هیچ سکنه ایی در آن موجود نیست و تنها همراه شما سگتان است.

این اسامی تعدادی از بازی های معروفی هستند که در هفته آخر آگوست ۲۰۱۹ منتشر میشوند.

مطلب پیشنهادی: Sniper Ghost Warrior Contracts در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی