اختلال در سرویس Xbox Live خبری بد برای طرفداران Gears 5 !

time

2 دقیقه-08 سپتامبر 2019

main-image

سرویس Xbox Live هم اکنون دچار اختلال شده است. طبق اطلاعات صفحه Xbox Live Status , افرادی که سعی در اتصال دارند هیچ گونه مشکلی برای آنها وجود ندارد و میتوانند بدون هیچ مشکلی به آن متصل شوند. این سایت اعلام کرده است که خدمات اصلی مانند ورود به سیستم , عضویت ,مدیریت و بازیابی حساب ها تحت تاثیر قرار میگیرند.( بروزرسانی سرویس Xbox Live به صورت آنلاین صورت میگیرد .)

این اختلال در Xbox One ، Xbox , ویندوز 10 ، Xbox 360 و Xbox در سایر دستگاه ها اتفاق می افتد . بنابراین شامل تمام دستگاه هایی که خدمات در آن صورت میگیرد , میشود. پشتیبانی ایکس باکس در توییتر این مسئله را تصدیق کرده است.

متن توییتر ایکس باکس: تیم های ما هنگام تلاش برای ورود به سیستم ، خطاها را پیدا کرده اند و در حال بررسی هستند. ما در اینجا و در صفحه وضعیت ما به روز خواهیم بود: وقتی اطلاعات بیشتری برای اشتراک گذاری داریم آنرا درون لینک رو به رو قرار میدهیم. https://t.co/PzAdjUFMJj

در آخرین بروزرسانی صفحه وضعیت آمده است: مهندسان و توسعه دهندگان مایکروسافت به طور جدی برای حل این مسئله ادامه میدهند و باعث میشود که برخی از افراد هنگام ورود به سرویس Xbox Live مشکلی نداشته باشند.

بدون شک این قطع شدن برای کسانی که میخواهند خیلی زود بخش اصلی بازی Gears 5 یعنی بخش های چند نفره را تجربه کنند بسیار ناامید کننده است. در کنار بخش داستانی این بازی که میشوند آنرا به صورت آنلاین چند نفره بازی کرد بخش های رقابتی آنلاین نیز مانند حالت Horde و حالت Escape جدید وجود دارند. به طور طبیعی بسیاری از بازی ها هستند که برای بارگزاری بدون ایراد به سرویس Xbox Live متکی هستند, که مهم ترین آنها بازی فورتنایت است.

اگرچه Gears 5 اکنون در اختیار گروههای مختلفی از افراد است ، اما در تاریخ 10 سپتامبر به طور گسترده ای قابل دسترسی خواهد بود. این بازی تلاش کرده که شرایط های خاص را نیز در نظر بگیرد.

مطلب پیشنهادی: Gears of War 4 دیگراز سوی The Coalition پشتیبانی نمیشود!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی