مدیرعامل یوتیوب عذرخواهی عمومی را برای تغییر در سیستم اعتبار سنجی منتشر کرد

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۳۰

main-image

یوتیوب با این روش و سیستم تایید هویت می خواست که هویت های جعلی را از کانال های بزرگ دور کند ولی این سیستم به صورت ناخواسته باعث شد که برخی از کانال های معروف و بزرگ حذف شوند.

در ضمن عذر خواهی یوتیوب قول داد که علاوه بر عذرخواهی این مشکلات را حل کند ولی مشخص نیست که یوتیوب چگونه این مجادلات و مجادلات دیگر را حل خواهد کرد.

در اوایل این هفته بود که سیستم جدید تایید هویت به یوتیوب اضافه شد و در پی آن یوتیوبر هایبزرگ نیز باید برای ادامه کار خود این تایید هویت را انجام می دادند.

متن عذر خواهی مدیرعامل یوتیوب در توئیتر:”تولید کنندگان و کاربران ما ، از مشکلاتی و صدمه ای که رویکرد جدید ما به شما وارد کرده متاسفم.در حالی که ما سعی در پیشرفت داشتیم این مشکل رخ داد.در این هنگام که من این پیام را می نویسم ما در حال رفع مشکلات پیش آمده هستیم و آپدیت های بیشتری خواهیم داشت”

این تایید هویت فقط برای کانال های متمایز و پرطرفدار بود که از جعل هویت در ون آن ها جلوگیری شود، در حالی که این شرکت می دانست که برخی از تولید کنندگان ممکن است تحت تاثیر قرار گیرند ولی ان ها معتقد بودند که سیستم جلوگیری از جعل هویت توجیه خوبی برای ان ها است.

یکی از تولید کنندگانی که این موضوع بر آن تاثیر گذاشت جرمی پنتر با نام ACG بود که کارش بررسی و داوری باز های کامپیوتری بود، او در یک ویدئو به کاربرانش گفته بود که اگر این سیستم تایید هویت درست کار نکند چه پیش می آید، که یکی از این پیامد ها از دست دادن بررسی بازی های جدید بود.

البته این مورد فقط برای یوتیوب اتفاق نیافتاده است بلکه در سال 2017 توییتر نیز به این مشکل دچار شد و مدتی سیستم تایید هویت خود را به تعلیق درآورد، البته هدف توییتر از این عمل تایید هویت تمامی کاربران خود بود.

مطلب پیشنهادی:vivo Z1Pro با دوربین 4K و باتری قدرتمند 5000mAh را دقیقتر ببینید!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی