Legend of Zelda: Link’s Awakening دارای ماشین بُرَنده و نوعی شیطان است

time

1 دقیقه-۱۳۹۸-۰۶-۲۹

main-image

Legend of Zelda: Link’s Awakening اکنون با تمام شکوه و جذابیت خود ، در Nintendo Switch است. یکی از جالب ترین (یا عجیب ترین چیزها) در مورد Link’s Awakening این است که شخصیت های مختلف Mushroom Kingdom مانند Goombas ، Chain Chomps و Yoshi را به شکل عروسک نشان می دهد. عروسک Yoshi از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا تلاش های خرید کالاهای کلاسیک به سبک Zelda را شروع می کند.

در روستای مبه ، یک ساختمان وجود دارد که یک بازی کوچک گیرنده UFO را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید برای تعداد انگشت شماری از روپیه ها بازی کنید. جوایز عالی زیادی در آنجا وجود دارد ، اما فقط یک نفر به معنای واقعی کلمه از پنجه بیرون خواهد شد انگار که دلخور کردن شما کار آن است.

جیک دکر کسی است که خاصیت های جذاب Yoshi را به آن اضافه کرده است ازجمله صدا گذاری و افکت های این شخصیت.

به هر حال ، Link’s Awakening علی رغم برخی ناامیدی های دستگاه پنجه ، یک بازی عالی است. این بازی با گرافیک و محیط کلاسیک خود شما را به قرن 19 میلادی میبرد . اگر این بازی را تا کنون تجربه نکرده اید ممکن است بخندید و بگویید که این چه نوع بازی خسته کننده ایی است اما کاملا اشتباه میکنید , Legend of Zelda: Link’s Awakening یک بازی جذاب و کلاسیک است.

اگر در مراحل Link’s Awakening گیر افتاده ایید کلیپ های آموزشی راجب آن ساخته شده که میتوانید آنها را در شبکه اجتماعی یوتیوب یافت کنید.

مطلب پیشنهادی: گیم پلی دمو از هیرو های بازی Final Fantasy 7 Remake

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی