فیسبوک در حال تست قابلیت مخفی کردن لایک از کاربران در استرالیا است

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۶

main-image

قابلیت های مخفی کردن چیز هایی از کاربران در محصول دیگر فیسبوک یعنی اینستاگرام چندی پیش اجرایی شد و اکنون نیز در سایت فیسبوک لایک از نظر کاربران مخفی میشود.

این تست از روز جمعه آغاز شده است ولی فیسبوک از آن حرفی نزده است و مشخص نیست چه زمانی آن جهانی می شود و یا شکست می خورد یا خیر.

این قابلیت های مخفی سازی که ابتدا توسط سیستم خواهر فیسبوک،اینستاگرام،مورد بررسی قرار گرفت اکنون واکنش/لایک را از کاربران فیسبوک پنهان می کند. فیسبوک می گوید که این کار ها برای کم کردن فشار اجتماعی بر روی کاربران است.

میا گارلیک ، رئیس ارتباطات و سیاست های فیس بوک برای استرالیا و نیوزیلند گفت:” با برداشتن اعداد از معادله ، مردم می توانند به جای اینکه بر تعداد لایک یا عکس العمل ها بگذارند ، بر کیفیت تعامل خود و کیفیت محتوا تمرکز کنند.”

وی همچنین گفت که فیس بوک در مورد این تغییر مشاوره با کارشناسان بهداشت روان و چندین گروه ضد زورگویی انجام داده است ، موضوعی که توسط کارشناسان فناوری نیز پیش بینی شده است و به مردم این امکان را می دهد تا به جای احساس رقابت کردن ، احساس راحتی بیشتری در سایت رسانه های اجتماعی داشته باشند.

میا اطمینان داد که کاربران هنوز هم می توانند مانند گذشته تعداد لایک پست های خود را مشاهده کنند و مشاغل موجود در این سکو همچنان همان معیارها و مشخصه های قبلی را دریافت می کنند.

وی با اظهارنظر در مورد کاربران “که در مرحله تست نیستند” در فیس بوک و کاربران اینستاگرام استرالیا ، گفت: “ما فکر می کنیم این کشور بسیار خوبی است که می توانیم بازخوردهای خوبی را در مورد اینکه آیا این یک تجربه با ارزش برای افراد در خدمات ما است یا نه دریافت کنیم”.

مطلب پیشنهادی:تعداد لایک در پست های فیسبوک حذف خواهند شد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی